Samotne kobiety wolą jedzenie zamiast seksu?

Dodano: 7 lipca 2012, 18:00 Autor:

Co w życiu samotnej kobiety liczy się bardziej seks czy ulubione jedzenie. Jak wynika z najnowszych badań 39 proc. pytanych kobiet wolałoby na rok zrezygnować z rozkoszy w sypialni, niż rozkoszy podniebienia.

Ze statystyk przygotowanych przez serwisy Today.com i Match.com wynika, że panie pałają większą miłością do jedzenia. Respondentki zdradziły, że wolałyby na rok zrezygnować z seksu niż ulubionych potraw (39 proc.). Dla porównania podobne zdanie podziela zaledwie 16 proc. mężczyzn.

26 proc. pytanych zrezygnowałoby z seksu dla czekolady.

"Często spotykamy się ze stwierdzeniem, że dla seksu ludzie byliby skłonni porzucić jedzenie, pieniądze, sen. Te badania pokazują, że ludzie nie czerpią aż takiej przyjemności z seksu, aby stał się on nadrzędną wartością" - komentuje badania seksuolog Ian Kerner.

Okazuje się również, że jedzenie stanowi jeden z istotnych czynników przy doborze partnera. 30 proc. "mięsożerców" zdradziło, że zrezygnowałoby randki z wegetarianinem. Okazuje się, że wegetarianie są bardziej tolerancyjni dla kulinarnych upodobań partnerów - zaledwie 4 proc. pytanych przyznało, że nie poszłoby na randkę z osobą jedzącą mięso.

Kuchnia okazuje się na tyle ważną przestrzenią, że 19 proc. respondentów rozstałoby się z osobą, która nie potrafi gotować.

"Jedzenie daje nam wiele informacji na temat partnera - to, co i jak je, zdradza nam jego nawyki, informuje czy dba o siebie" - tłumaczy Vidya Rao z Today.com. "Chociaż się nie dziwię, to jest to niepokojące, że tak duża liczba kobiet jest gotowa poświęcić seks za miskę spaghetti" - komentuje Caroline Brealey z serwisu randkowego Mutual Attraction.

PAP

Źródło: Polska Agencja Prasowa

Czytaj więcej o:
  • jedzenie zamiast seksu
  • kobiety wolą jedzenie
  • samotne kobiety
  • seks
Przeczytaj kolejny artykułzamknij okno X

Rada na komary? Nietoperze!

Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
Najciekawsze artykuły
z Mediów Regionalnych
alarm24 Kliknij i wyślij nam swojego newsa!
Najpopularniejsze
Brak ankiety.

Kontakt z reklamą »

Kontakt z redakcją »

Kontakt z marketingiem »

Kontakt w/s prenumeraty »

Zadzwoń 0 800 16 00 16 lub 68 324 30 66

Napisz maila:

Jesteśmy też na:

Gazeta Lubuska jest częścią grupy Media Regionalne
Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie zastrzegają, iż rozpowszechnianie jakichkolwiek artykułów i materiałów zamieszczonych w portalu www.gazetalubuska.pl jest dozwolone wyłącznie z zachowaniem warunków korzystania z treści. Jakiekolwiek użycie treści wykraczające poza ww. warunki jest zabronione bez pisemnej zgody Mediów Regionalnych i nabycia licencji. Sprawdź, w jaki sposób możesz uzyskać licencję na wykorzystanie treści.

Naruszenie tych zasad jest łamaniem prawa i grozi odpowiedzialnością karną.

- nota wydawnicza, zakup treści

Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne Sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2015.