Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Przepisy nie nadążają za rozwojem technologii trzeba było zaprojektować takiego prawo, które będzie tak samo skuteczne za 5, 10 czy 30 lat.
  Z kraju i ze świata

  Minister cyfryzacji szykuje wielką reformę

  Już latem rewolucyjne przepisy w ochronie danych osobowych opracowane przez ministerstwo cyfryzacji mają trafić na posiedzenie rządu. – To, z punktu widzenia liczby aktów prawnych, największa reforma w historii Polski. Zmienimy setki ustaw w jednym pakiecie – mówi dr Maciej Kawecki, koordynator reformy.

 2. Jeśli w lipcu w Polsce temperatury będą wysokie, to w kraju może dojść do przerw w dostawach prądu.
  Wiadomości

  W lipcu w Polsce zabraknie prądu? Eksperci biją na alarm

  Eksperci ostrzegają przed możliwymi przerwami prądu. Może do nich dojść w lipcu. Jednak aby tak się stało, spełnionych musi zostać kilka warunków.

 3. Przerabianie na masę jaj przeznaczonych do wylęgarni, w których zarodek obumarł…. Te jajka trafiają na sklepowe półki, przygotowywane są z nich lody,
  Z kraju i ze świata

  Uwaga! TVN: Nielegalny handel zepsutymi jajkami

  Odświeżanie jaj, zmiana terminu ich przydatności, przerabianie przeterminowanych jaj na masę do ciast i tortów. Dla widzów o mocnych nerwach: przerabianie na masę jaj przeznaczonych do wylęgarni, w których zarodek obumarł…. Te jajka trafiają na sklepowe półki, przygotowywane są z nich lody, ciasta, makaron, majonez!

 4. Prezes firmy Karton Pak z Nowej Soli Jerzy Sarama lubi wyzwania, podkreśla, że zajmuje go zwłaszcza to, co innym wydaje się niemożliwe
  Z regionu

  Karton Pak ma nową fabrykę w Nowej Soli [ZDJĘCIA, WIDEO]

  Jedna z dwóch lokalnych firm z Nowej Soli, które przetrwały transformację, otworzyła drugą, większą siedzibę na strefie przemysłowej. Byliśmy w fabryce opakowań Karton Pak.

 5. Akcja "Polecam Biedronkę". Pracownik, który poleci nowego pracownika dostanie 1000 zł
  Z kraju i ze świata

  Pracownik Biedronki, który poleci nowego pracownika dostanie 1000 zł

  W lipcu Biedronka uruchamia pilotażowy program „Polecam Biedronkę”, w ramach którego chce zaangażować pracowników w rekrutację przez rekomendowanie pracy w Biedronce swoim znajomym.