Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Podrożeje przejazd na odcinku Nowy Tomyśl - Konin
  Z regionu

  Autostrada A2. Od marca zapłacimy więcej

  1 marca spółka Autostrada Wielkopolska wprowadzi nowe stawki opłat za przejazd odcinkiem Nowy Tomyśl – Konin (150 km) dla motocykli, samochodów osobowych oraz pojazdów ponadnormatywnych.

 2. 13.05.2009 wroclaw bielany wroclawskie . pod wroclawskie janki miejscowosc z hipermarketami przemyslem , polozona na skrzyzowaniu glownych drog w regionie.
  Z regionu

  Wrocławska Ikea najlepsza na świecie!

  Grupa Ikea wybrała najlepszy swój sklep w 2016 roku. To wyróżnienie przypadło Wrocławiowi, a konkretnie sklepowi w Bielanach Wrocławskich!Nasza Ikea wyprzedziła 339 sklepów tej grupy w 28 krajach. Przypomnijmy, że największą Ikeę w Polsce otwarto pod Wrocławiem w maju 2013 roku. W czym wrocławska Ikea okazała się najlepsza?

 3. Zdjęcie ilustracyjne
  Pieniądze

  Wrocławskie firmy perfidnie oszukiwały. Samobójstwa klientów

  Tysiące osób z całej Polski zostały oszukane przez trzy wrocławskie firmy oferujące pożyczki osobom w dramatycznej sytuacji finansowej. Tak twierdzi prokuratura. Jej zdaniem za działalnością firm stała zorganizowana grupa przestępcza. Swoim ofiarom przedsiębiorcy dawali nadzieję na wyplątanie się z finansowych kłopotów, a wpędzali ich w jeszcze większe. W jednym z wątków śledztwa w tej sprawie prokuratura sprawdza, czy samobójstwa klientów były związane z mechanizmem oszustwa.

 4. Tak będzie wyglądał Quick Park w Sulechowie
  Z regionu

  Quick Park. Kiedy otwarcie i jakie marki tam będą?

  Quick Park będzie pierwszym parkiem handlowym w Sulechowie. Obok powstanie restauracja McDonald’s oraz stacja benzynowa Shell.

 5. Przepychanki w Carrefour w Chełmie przez promocję na cukier
  Z kraju i ze świata

  Ścisk i krzyki w Carrefour. O cukier

  - Kobieta za mną upadła - komentuje prawdopodobnie autor filmu, na którym widać tłum ludzi w sklepie Carrefour w Chełmie. Wszystko to z powodu promocji na cukier.