Gazeta Lubuska

Śmiertelny wypadek na wysokości Gorzowa. S3 jest zablokowana

AKTUALIZACJA: Godz: 20:40 - W szpitalu zmarł kierowca citroena - mówi nadkom. Waraksa.Do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zderzyły się dwa pojazdy

poscigi.pl

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/13] Następne

Śmiertelny wypadek na wysokości Gorzowa. S3 jest zablokowana

AKTUALIZACJA: Godz: 20:40
- W szpitalu zmarł kierowca citroena - mówi nadkom. Waraksa.

Do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zderzyły się dwa pojazdy doszło w niedzielę, 10 września, ok. godz. 15.30 na obwodnicy Gorzowa.

W wypadku citroena C4 i toyoty corolli ucierpiało 5 osób (w tym troje dzieci), a dwie zginęły. - Kierowca toyoty zmarł na miejscu, kierowca citroena w szpitalu - informuje Marek Waraksa, naczelnik wydziału ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Kierujący toyotą jechał w kierunku Zielonej Góry trasą S3 na wysokości Gorzowa. – Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu. Jego pojazd uderzył czołowo w citroena.

Droga w miejscu wypadku została na kilka godzin zablokowana. Kiedy na miejsce wypadku przyjechały służby ratunkowe sytuacja była dramatyczna. Kierowcy zatrzymywali się i próbowali pomóc ofiarom wypadku. Wszyscy byli zakleszczeni w rozbitych pojazdach.

Na miejscu tragedii zginął kierujący toyotą. Ranni pasażerka i dziecko zostali przewiezieni do szpitala. Kierowca citroena po wyciągnięciu został śmigłowcem LPR przetransportowany do szpitala, gdzie niestety zmarł. Pozostali pasażerowie citroena, pasażerka i dwoje dzieci również trafili do szpitala.

Policja nie ustaliła jeszcze wieku ofiar. – Zostanie wszczęte śledztwo w sprawie śmiertelnego wypadku – mówi nadkom. Waraksa.

Zobacz też: Wypadek na dożynkach w Suchlicy. Jeden z uczestników... dachował ciągnikiem!


Przeczytaj też: Nawiedzone lubuskie. Tu zjawy jęczą po nocach. Słychać zgrzyt zębów, dźwięk łańcuchów i demoniczne wycie...
[g]12463382[/g]

Polecamy