Film
  Odc. 2/4: Broń cenna jak życie

  Jak powstańcy zdobywali uzbrojenie?

  Rozwiń

  Jak powstańcy zdobywali uzbrojenie?

  W 2. odcinku "Tajemnic Państwa Podziemnego" opowiadamy, jak powstańcy zdobywali i konstruowali uzbrojenie w oblężonym mieście. Sprawdzamy też, jak działały Błyskawice, Piaty, powstańcze katapulty, granatniki i miotacze płomieni. Obejrzyj go lub przejdź do pełnego wydania Powstania Warszawskiego.

  Obejrzyj wszystkie odcinki
  Zwiń
  Obejrzyj wideo
  Jeśli szukasz bratniej duszy, przeczytaj anonse od osób...

  Jeśli szukasz bratniej duszy, przeczytaj anonse od osób samotnych

  (GM)

  Gazeta Lubuska

  Gazeta Lubuska

  Może szukasz miłości albo przyjaźni? Zajrzyj do rubryki We dwoje i przeczytaj anonse od osób samotnych - z 10 marca 2016 r.
  Jeśli szukasz bratniej duszy, przeczytaj anonse od osób samotnych

  ©DigiTouch

  Jak dostać numer do samotnej osoby

  Osoba zainteresowana anonsem w „Gazecie Lubuskiej” wysyła SMS o treści podanej pod wybranym ogłoszeniem na nr 71466 (koszt 1,23 zł z VAT). W SMS-ie zwrotnym dostaje numer telefonu do autora ogłoszenia.

  Uwaga! Nadanie ogłoszenia w rubryce We Dwoje jest bezpłatne, anonse przed publikacją są potwierdzane telefonicznie.

  Szukasz przyjaźni, miłości? Możemy Ci w tym pomóc!


  Każda pora jest dobra na zawieranie znajomości. Nie ma znaczenia, czy to zima, czy wiosna. Nie przegap żadnej okazji. Jeśli szukasz sympatii, przyjaźni, miłości, nie chcesz być sam (a) - rubryka „We dwoje”, która ukazuje się w „Gazecie Lubuskiej” w każdy czwartek jest dla Ciebie.
  Ogłaszają się w niej samotni, którzy szukają tej drugiej, jedynej osoby. Ty też możesz to zrobić. Napisz list podając krótki opis cech osoby, której szukasz. Przedstaw też trochę informacji o sobie. Dobrze przy tym określić miejscowość lub choćby okolice z której pochodzisz i z jakiego terenu chcesz by pochodziła odpowiadająca Ci bratnia dusza. To ułatwi kontakt. Listy możesz kierować na nasz adres internetowy ar@gazetalubuska.pl lub zwykłą pocztą: 65-042 Zielona Góra, al. Niepodległości 25 z dopiskiem „We dwoje” lub przynieść do redakcji osobiście. W razie pytań można zadzwonić - tel. 68 324 88 18 w godz. 9.00-14.00. Pomożemy i doradzimy, jak napisać anons.

  Czytaj nowe anonse i poznaj kogoś bliskiego  Wdowiec lat 62, pozna wdowę z Zielonej Góry. Mam na imię Janek, na SMS-y nie odpowiadam.
  odp. UHCAX

  Wdowa lat 53/165 szczupła blondynka, domatorka, bez nałogów, pozna wdowca lub kawalera uczciwego do lat 57 z okolic Zielonej Góry.
  odp. 7B92C

  Jestem rozwiedziona, mam 56 lat, szczupła 160/56. Poznam wolnego pana do 62 lat. Cel - stały związek z okolic Zielonej Góry.
  odp. RYPFJ

  Miły, sympatyczny 38-latek nieśmiały, z zawodu piekarz - cukiernik bez nałogów lubiący przyrodę, dobrą muzykę oraz ludzi, pozna panią w swoim wieku lub starszą. Jestem szatynem, 175 cm wzrostu, szczupły, niebieskie oczy. Pozdrawiam - Wojciech.
  odp. 26957

  Mam 43 lata, jestem osoba słabowidzącą, domatorem, poznam panią, wiek obojętny, może być z dzieckiem, fajną, spokojna i wyrozumiałą osóbkę. Lubię muzykę i spacery, naturę. Cel matrymonialny. Jacek.
  odp. KWHAG

  Samotny, lat 49, bez nałogów, pozna panią, w wieku 38-45 lat, stanu wolnego, z okolic Zielonej Góry, Żar.
  odp. X2DA6

  Fajny mężczyzna lat 40, szuka fajnej przyjaciółki, koleżanki, z Lubska lub bliskich okolic. odp. ES74K

  30-letnia mama, wychowująca samotnie 7-letnią córkę, pozna uczciwego, szczerego, zaradnego pana.170cm, długie blond włosy.
  odp. C5KK5

  Samotny, pogodny, średniego wzrostu i wagi, ze stałym dochodem pozna miłą panią pozytywnie nastawioną do życia do lat 48, najchętniej z okolic Świebodzina, ale to nie jest konieczny warunek.
  odp. YKFJF

  Wdowa 45 lat, 170 cm wzrostu z Gorzowa Wielkopolskiego, pozna pana w wieku od 40 do 55 lat, wolnego, uczciwego bez nałogów w celu przyjaźni albo stworzenia stałego związku. Proszę dzwonić, nie odpisuję na SMS-y.
  odp. W9RZ2

  Samotny inżynier emeryt wdowiec, poszukuje samotnej wdowy lat 56-70, uczciwej, jako przyjaciela na dobre i na złe, zadbanej, szatynki lub brunetki, domatorki, katoliczki. Status materialny nie ma znaczenia. Najlepiej z Zielonej Góry lub pobliskich okolic.
  odp. 6P4F7

  Mam 74 lata, 181 cm wzrostu, 87 kg wagi, jestem wdowcem od 32 lat. Poznam panią do lat 80 . Mieszkanie nie ma znaczenia. Pani może zamieszkać u mnie. Jestem zadbany, nie palę, nie piję alkoholu, jestem samodzielny.
  odp. WW8P6

  Anons kieruję do pana lat 78, 175 cm wzrostu, zadbanego, bez nałogów i zobowiązań, z własnym lokum, który mieszka sam. Szukam pana ceniącego wzajemny szacunek. Szczegóły odnośnie mojej osoby podam telefonicznie lub w czasie spotkania. Cel: przyjaźń. Na SMS-y nie odpisuję.
  odp. 58NC7

  Pragnę poznać kobietę szczupłą do lat 55, celem stałego związku. Mam 55 lat, 85 kg wagi, 185 cm wzrostu jestem z Zielonej Góry. Pani nie musi być z Zielonej Góry. Puszystym i niskim dziękuję.
  odp. 4ENJJ

  Szukam przyjaciela, partnerki, jeśli jesteś w stanie mi to dać - zadzwoń, pisz na ręce pana lat 70 plus, przystojny, stanu wolnego, emeryt, ekonomicznie zabezpieczony, bez nałogów, własnościowe mieszkanie, zmotoryzowany, wesoły, z poczuciem humoru, optymista, wysportowany, wszechstronny, lubiący wszystko...Szukam pani z w. w. cechami, cieszącej się zdrowiem, pani może zamieszkać u partnera. Niewykluczony związek formalny. Zapraszam, by już na pierwszym spotkaniu omówić szczegóły. Czekam na poważne oferty i SMS-y.
  odp. AXTYB

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nasze akcje

  Wideo