Znowu mamy puchar i mistrzostwo Polski

Dariusz Brożek
- Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca był ten puchar - mówi Waldemar Czyż, kapitan drużyny. Dariusz Brożek
Podczas siatkarskich mistrzostw Polski Old Boyów w Rewalu w woj. zachodniopomorskim drużyna MOSiW wywalczyła pierwsze miejsce w kategorii powyżej 35 lat.

W ostatnim pojedynku międzyrzeczanie Dariusz Stafyniak, Andrzej Barański, Jerzy Boguta, Wojciech Rędziak, Paweł Raczyński, Tomasz Paluch, Tomasz Skalski, Krzysztof Dobek, Arkadiusz Hajdrowski i kapitan Waldemar Czyż pokonali zawodników z Wielunia 2:0 (25:20 i 25:17). Prowadzili od początku do końca spotkania, choć w drużynie ich rywali grało kilka siatkarskich sław. M.in. wielokrotny mistrz kraju w plażówce Dariusz Pakitny.

Trzon zespołu stanowią byli zawodnicy Orła oraz drugoligowego MOSiW. Ich kapitan W. Czyż zaznacza, że to już drugie złoto wywalczone przez międzyrzeczan. - Pierwszy raz wygraliśmy te mistrzostwa przed czterema laty. Potem dwukrotnie zajęliśmy drugie miejsce - wylicza W. Czyż.