KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE 536 głosów 7.53 proc.
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM 475 głosów 6.67 proc.
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ 277 głosów 3.89 proc.
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO 433 głosów 6.08 proc.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ 2 267 głosów 31.85 proc.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO 1 421 głosów 19.96 proc.
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO 1 709 głosów 24.01 proc.
STARTOWALI:
Okręg 1
Czwartaków, Jasna, Jodłowa, Kosynierów, Krótka, Krucza, Letnia, Moniuszki, Podmokła, Pokoju, Poznańska, Racławicka, Szpitalna, Warszawska, Winogronowa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Joanna Rak
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
- 13 Patryk Paweł Błaszczak
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 5 Tomasz Zbigniew Orliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
- 14 Mirosław Józef Firuta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
- 15 Lidia Bogumiła Czyż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
- 16 Paweł Artur Adamski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Andrzej Merwa
Okręg 2
Aleja Pułaskiego, Dębowa, Farbiarska, Gdańska, Jesionowa, Kanałowa, Krakowskie Przedmieście, Krasińskiego, Mickiewicza, Paderewskiego, Platanowa, Sienkiewicza, Zamkowa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Piotr Kowalski
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
- 13 Jarosław Fifer
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 5 Janusz Stanisław Lech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
- 14 Adriana Rotkis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
- 15 Stefan Roman Żyburt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
- 16 Bartosz Iwanowski
Okręg 3
Aleja Niepodległości, Chopina, Chrobrego, Dąbrowskiego, Emilii Plater, Gazowa, Grunwaldzka, Konopnickiej, Kopernika, Kościuszki, Nadrzeczna, Plac Wolności, Reja, Strażacka, Śródmiejska, Tkacka, Zieleniecka
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
- 13 Andrzej Rapiej
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 5 Eugeniusz Franciszek Maczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
- 14 Bartosz Paweł Łapa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
- 15 Ewa Grzywacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
- 16 Józef Jan Maćków
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Krzysztof Stanisław Modrzejewski
Okręg 4
1 Maja, 3 Maja, Artyleryjska, Bociania, Brzoskwiniowa, Budowlanych, Ceramiczna, Chmielna, Czołgowa, Dojazdowa, Gliniana, Głowackiego, Kolejowa, Kosmonautów, Kreślarzy, Kwiatowa, Letniskowa, Lotnicza, Lubelska, Łanowa, Ogrodowa, Piwna, Polna, Ptasia, Radosna, Winna, Wiosny Ludów, Włókniarzy, Zielna, Złota, Żabia, Żelazna
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
- 13 Marek Michał Busz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
- 14 Mariusz Myśliwy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
- 15 Radosław Bondarenko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
- 16 Maciej Aleksandrowicz
Okręg 5
Botaniczna, Budziszyńska, Geodetów, Hoża, Jaskółcza, Kręta, Lisia, Łąkowa, Łużycka, Osiedle Łużyckie, Piastowska, Pomiarowa, Pomorska, Robotnicza, Rolnicza, Słoneczna, Słowiańska, Wesoła, Wilcza
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Jan Mytyś
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
- 13 Katarzyna Orzechowska
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 5 Marek Jan Gutowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
- 14 Ewa Barbara Śmiałek-Kowalewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
- 16 Karolina Anna Przygocka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Zbigniew Marek Siemaszko
Okręg 6
Czesława Miłosza, Grobla, Gronowa, Jagodowa, Jana Kochanowskiego, Jana Raka, Janusza Korczaka, Jarzębinowa, Jaśminowa, Kielecka, Krzywa, Leśna, Łabędzia, Mała, Młodzieżowa, Morelowa, Orzechowa, Piaskowa, Przechodnia, Rajska, Słowackiego, Słowicza, Strzelecka, Śląska, Tenisowa, Wincentego Witosa, Wiśniowa, Wspólna, Żurawia
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Piotr Chwieszczennik
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
- 13 Roman Ryszard Działa
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 5 Wojciech Szabliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
- 14 Krzysztof Zenon Bielecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
- 15 Andrzej Franciszek Tomiałowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
- 16 Marzena Maria Wujczak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Henryk Marek Piasecki
Okręg 7
Brzozowa, Cicha, Dworcowa, Dworzec Południowy, Kasztanowa, Klonowa, Modra, Nowa, Przemysłowa, Stolarska, Sybiraków
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
- 13 Arkadiusz Dudek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
- 14 Artur Bondarenko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
- 15 Mateusz Ryszard Łanda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
- 16 Karolina Marta Białek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Bogusława Drzewiecka-Burdzińska
Okręg 8
Cypriana Norwida, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Władysława Reymonta
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Waldemar Józef Murawski
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 5 Krystyna Franciszka Jęcek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
- 14 Monika Joanna Przysmak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
- 15 Zofia Antonina Zawiślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
- 16 Aleksander Sieluk
Okręg 9
Aleja Wojska Polskiego, Aleksandra Fredry, Baśniowa, Boczna, Bohaterów, Lubuska, Parkowa, Plac Jana Pawła II, Plac Lucjana Grzei, Podgórna, Sportowa, T. Zana, Traugutta, Wrocławska do nr 55, Zapolskiej, Żeromskiego
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Elżbieta Maria Piróg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
- 14 Grzegorz Piotr Kurzydło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
- 15 Zbigniew Mirosław Czarny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
- 16 Jarosław Bednarek
Okręg 10
Bankowa, Dworzec Towarowy, Działkowa, Henryka Sucharskiego, Jasieńska, Kilińskiego, Lipowa, Powstańców Wielkopolskich, Szkolna, Transportowa, Urocza, Żagańska, Żarska
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
- 13 Krzysztof Salamon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
- 14 Robert Andrzej Słowikowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
- 16 Lech Jan Jurkowski
Okręg 11
Hubalczyków, Kazimierza Złotka, Leopolda Staffa, Plac Vlotho, S. Skalskiego, Wisławy Szymborskiej, Wrocławska od nr 56
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 5 Władysław Kazimierz Kosiada
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
- 14 Alicja Zofia Kuźmińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
- 16 Marcin Flies
Okręg 12
Chełm Żarski, Dłużek, Gareja, Mierków, Osiek, Raszyn, Tarnów, Ziębikowo
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Mateusz Mytyś
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 5 Rafał Klauz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
- 14 Norbert Jan Kawka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
- 16 Emilia Agnieszka Zajączkowska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
- 10 Waldemar Jerzy Burdziński
Okręg 13
Chocicz, Dąbrowa, Grabków, Janowice, Kałek, Lutol, Tymienice
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Mieczysław Łopatka
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
- 13 Robert Kazimierz Semczyszyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
- 14 Ilona Magdalena Tomaszewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
- 15 Tomasz Apanowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
- 16 Marian Dziwulski
Okręg 14
Górzyn, Gozdno
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
- 15 Karol Łyczko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
- 16 Danuta Stefania Licznar
Okręg 15
Białków, Chocimek, Małowice, Mokra, Nowiniec, Stara Woda, Tuchola Żarska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
- 2 Dariusz Stanisław Gembara
KOMITET WYBORCZY FORUM SAMORZĄDOWE MIAST I GMIN POWIATU ŻARSKIEGO
- 13 Jerzy Mieczysław Jacyszyn
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
- 5 Andrzej Toporowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DUDOJĆ JANUSZ
- 14 Marek Stępień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZJEDNOCZENI DLA GMINY LUBSKO
- 15 Marcin Piotr Choiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWA RADA-LEPSZE LUBSKO
- 16 Arkadiusz Michał Podhorodecki
Przeczytaj też:WYNIKI wyborów samorządowych 2018 w woj. lubuskim: Zielona Góra, Gorzów, Nowa Sól, sejmik lubuski. Frekwencja, wyniki exit poll, wyniki PKW
Przeczytaj też:Wymiarki wyborcze. Najmniejsza gmina, najwięcej kandydatów
Radość w komitcie wyborczym Janusza Kubickiego. WIDEO:
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?