Wyniki wyborów do rady gminy Zabór
Maciej Bardelas (133)
Ryszard Zbigniew Bigaj (92)
Elżbieta Maria Cholewińska (30)
Bogdan Grajewski (123)
Tadeusz Zbigniew Karkosz (79)
Marzena Patrycja Kierys (81)
Rafał Aleksander Krieger (86)
Dariusz Michalski (60)
Arkadiusz Ryszard Mieczyński (80)
Małgorzata Anna Pac (69)
Marta Ratajska (69)
Halina Krystyna Ryś (78)
Czesław Słodnik (45)
Dariusz Tarnas (96)
Justyna Zakrzewska-Woźniak (76).
WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 W LUBUSKIEM - WYNIKI, FREKWENCJA
Okręgi wyborcze i lista kandydatów:
Okręg 1
Czarna, Czarna ul. Nad Stawami, Sosnowa, Dąbrowa
Józef Sielicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
Justyna Zakrzewska-Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Okręg 2
Łaz, Łaz ul. Osiedle Ruczajowe, osada Wielobłota
Ryszard Zbigniew Bigaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW LEPSZA PRZYSZŁOŚĆ
Marcin Kowalczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
Okręg 3
Milsko
Bogdan Grajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
Angelina Klaudia Szuszkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Okręg 4
Tarnawa, osada Mielno
Elżbieta Maria Cholewińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
Dorota Iwona Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Okręg 5
Zabór: ul. Akacjowa, ul. Błotna, ul. Kwiatowa, ul. Ogrodowa, ul. Sportowa
Alicja Maria Augustyniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
Jarosław Wojciech Napieralski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Czesław Słodnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "PSZCZELARNIA SŁODNIK"
Okręg 6
Zabór: ul. Burgundzka, ul. Gronowa, ul. Leśna, ul. Morwowa, ul. Toskańska, ul. Witosa, ul. Szampańska, ul. Winiarska
Arkadiusz Ryszard Mieczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
Dagmara Urszula Balicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Okręg 7
Zabór: ul. Chłapowskiego, ul. Klonowa, ul. Krótka, ul. Na wzgórzu, ul. Okrężna, ul. Polna, ul. Tylna, ul. Wapienna, osada Proczki
Eugeniusz Martyniuk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
Marta Ratajska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Okręg 8
Zabór: ul. Lipowa, ul. Łąkowa, ul. Osiedle Lido, ul. Pocztowa, Plac Ks. Kanonika Leszka Gościmińskiego, ul. Szkolna, ul. Stolarska, ul. Zamkowa
Tadeusz Zbigniew Karkosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
Paweł Olewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Okręg 9
Przytok: ul. Brzozowa, ul. Ceglana, ul. Chabrowa, ul. Dzika, ul. Fiołkowa, ul. Golfowa, ul. Kamienna, ul. Kąpielowa, ul. Kwiatowa, ul. Lubuska Nr 18; 20; 22; 24 - 69; 71; 73; 75; 77; 79, ul. Makowa, ul. Myśliwska, ul. Na wzgórzu, ul. Ogrodowa, ul. Ruczajowa, ul. Widokowa, ul. Zacisze, ul. Zbożowa, ul. Zdrojowa, ul. Źródlana
Małgorzata Anna Pac
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
Daria Beata Landzwojczak-Sobiech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIA LANDZWOJCZAK-SOBIECH
Okręg 10
Przytok: ul. Akacjowa, ul. Gajowa, ul. Lubuska Nr 1 - 17; 19, 21, 23, ul. Odrzańska, ul. Pałacowa, ul. Parkowa, ul. Piaskowa, ul. Sadowa, ul. Skowronkowa, ul. Słoneczna, przysiółek Przytoczki, przysiółek Rajewo
Halina Krystyna Ryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
Jarosław Antoni Ostrowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Okręg 11
Przytok: ul. Dębowa, ul. Drzewna, ul. Janowska, ul. Kisielińska, ul. Kościelna, ul. Lawendowa, ul. Leśna, ul. Sosnowa
Przemysław Tadeusz Żurański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
Dariusz Michalski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Okręg 12
Droszków: ul. Akacjowa ul. Brzozowa, ul. Bukowa ul. Grabowa, ul. Jesionowa, ul. Jazzowa, ul. Klonowa, ul. Leśna, ul. Lipowa, ul. Orzechowa, ul. Ptasia, ul. Tęczowa, ul. Wierzbowa, ul. Wspólna
Piotr Maciej Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
Maciej Bardelas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Okręg 13
Droszków: ul. 3 Maja, ul. Ceglana, ul. Cyprysowa, ul. Kalinowa, ul. Konwaliowa, ul. Osiedle Wypoczynek, ul. Piaskowa, ul. Różana, ul. Wrzosowa, ul. Źródlana
Irena Karkosz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
Jarosław Stanisław Śliwiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIA LANDZWOJCZAK-SOBIECH
Marzena Patrycja Kiderys
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Okręg 14
Droszków: ul. Brzask, ul. Brzoskwiniowa, ul. Dębowa Nr 1 - 15, 17, 19, 21, 21c, 23, 25 , ul. Drobiarska, ul. Działkowa, ul. Jutrzenka, ul. Księżycowa, ul. Pogodna, ul. Polna, ul. Promykowa, ul. Przy lesie, ul. Ruczajowa, ul. Słoneczna, ul. Sosnowa, ul. Strumykowa, ul. Świetlista, ul. Zielonogórska
Małgorzata Iwona Rusinowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
Dariusz Tarnas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
Okręg 15
Droszków: ul. Czereśniowa, ul. Dębowa Nr 16, 18, 20, 22, 24, 25a, 26a, 27, 28, 31, 35, 39, 43, ul . Jagodowa, ul. Jaśminowa, ul. Jeżynowa, ul. Kościelna, ul. Krótka, ul. Malinowa, ul. Porzeczkowa, ul. Poziomkowa, ul. Truskawkowa, ul. Wiśniowa
Anna Ewa Antkowiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA RÓWNYCH SZANS
Rafał Aleksander Krieger
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY
WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 W LUBUSKIEM - WYNIKI, FREKWENCJA
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?