Rada gminy ŚWIDNICA - wyniki wyborów
- BITKA Jan (bez głosowania)
- BURSZTYN Marek Stefan (166 głosów)
- CYMBAŁA Dorota (88 głosów)
- JANEK Danuta (65 głosów)
- KOCĄKA Lidia Katarzyna (91 głosów)
- MAZURO Wioletta (84 głosy)
- MARCZEWSKI Tomasz Jan (122 głosy)
- MAZURKIEWICZ Daniel Maciej (174 głosy)
- PAŃTAK Beata Helena (175 głosów)
- ROGOZIŃSKA-KLOCEK Barbara (149 głosów)
- TARCZEWSKA-SIERKO Maria Anna (bez głosowania)
- SYGUT Teresa Anna (177 głosów)
- SZREDER Adam Piotr (59 głosów)
- WILER Karol Julian (bez głosowania)
- WOŹNIAK Błażej Józef (199 głosów)
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Wyniki wyborów samorządowych 2018 na wójta gminy Świdnica
WYBORY SAMORZĄDOWE 2018 W LUBUSKIEM - TU ZNAJDZIESZ WYNIKI, INFORMACJE O FREKWENCJA ORAZ O KTO DOSTAŁ MANDAT
POLECAMY RÓWNIEŻ PAŃSTWA UWADZE:
Kto będzie rządził sejmikiem lubuskim?
LISTA KANDYDATÓW DO RADY GMINY ŚWIDNICA
Okręg 1
Świdnica: Brzoskwiniowa, Długa, Malinowa, Myśliwska, Poziomkowa, Słoneczna Dolina, Spacerowa, Truskawkowa, Wiśniowe Wzgórze, Wypoczynek
Błażej Józef Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
Jerzy Kazimierz Kochman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
Okręg 2
Świdnica: Krótka, Obwodowa od 15 do 23, Ogrodowa, Parkowa, Sadowa, Sportowa
Daniel Maciej Mazurkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
Maciej Piotr Białek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
Okręg 3
Świdnica: Cisowa, Dębowa, Drzymały, Klonowa, Kościuszki, Leśna, Lipowa, Obwodowa 4, Piaskowa, Sosnowa, Świerkowa
Tomasz Jan Marczewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
Jolanta Urszula Madej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
Okręg 4
Świdnica: Boczna, Bunkrowa, Chabrowa, Cicha, Grzybowa, Kosynierów, Łąkowa, Makowa, Mieszka I, Miła, Rumiankowa
Barbara Rogozińska-Klocek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
Paweł Mariusz Polewka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
Okręg 5
Łochowo, Piaski
Danuta Janek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
Sabina Skorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
Okręg 6
Buchałów, Orzewo, Radomia
Rafał Bartosz Trafała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
Marek Stefan Bursztyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
Okręg 7
Drzonów, Wirówek
Maria Anna Tarczewska-Sierko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
Okręg 8
Słone
Beata Helena Pańtak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
Romuald Tadeusz Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
Okręg 9
Grabowiec, Lipno
Wioletta Mazuro
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
Halina Julia Gałat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
Okręg 10
Koźla
Teresa Anna Sygut
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
Małgorzata Dorota Surynt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
Okręg 11
Dobra, Letnica od 65 do końca
Elżbieta Barbara Stafecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
Adam Piotr Szreder
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
Okręg 12
Letnica od 1 do 64
Edward Stefan Jagoda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
Dorota Cymbała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
Okręg 13
Wilkanowo: Kosowa, Kukułcza, Orla, Pawia, Piaskowa, Sokola, Sowia, Strusia, Szkolna
Lidia Katarzyna Kocąka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA ŚWIDNICA
Jolanta Dorota Kokulewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
Okręg 14
Rybno, Wilkanowo: Brzozowa, Dolina Zielona, Ogrodnicza, Przysiółek Rybno, Strumykowa, Wiśniowa
Karol Julian Wiler
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
Okręg 15
Wilkanowo: Akacjowa, Jagodowa, Kościelna, Krótka, Osiedle Przylesie, Polanka, Wandy Komarnickiej
Jan Bitka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „PRZYMIERZE”
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?