Skład Rady Gminy Górzyca:
1. Bańka Krzysztof
2. Bryl Janina
3. Cieślak Ryszard
4. Dębiński Ryszard
5 .Grzesiak Ireneusz
6. Jęczmienny Michał
7 .Krupa Krzysztof
8 .Kwiek Stanisław
9. Lenard Anna
10. Urban Stanisława
11. Palmowska Maria
12. Raźny Zbigniew
13 .Sulmiński Adrian
14 .Syktus Maria
15 Wontor Kazimierz.
Okręg 1
Sołectwo Górzyca: Górzyca : Osiedle Kwiatowe: nr 12, 14, 18 oraz ulice: Dębowa, Klonowa, Lipowa, miejscowość Owczary
Dariusz Romuald Chwiałkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”
Adrian Sulmiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOBRA PRACA
Okręg 2
Sołectwo Górzyca: Górzyca Osiedle Kwiatowe: nr 2, 4 , 6 , 8, 10, 16 , ul. Wolności 1, 1A - 1B
Ireneusz Grzesiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”
Okręg 3
Sołectwo Górzyca: Górzyca ulice: Jaśminowa, Polna, Reja, Różana, Rzepińska, Słoneczna
Ryszard Dębiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”
Urszula Wanda Fronk
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Okręg 4
Sołectwo Górzyca: Górzyca ulice: Kolejowa, Wolności od nr 2 do końca
Krzysztof Józef Krupa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”
Okręg 5
Sołectwo Górzyca: Górzyca ulice: 1 Maja, Parkowa, Kostrzyńska, Robotnicza
Krzysztof Paweł Bańka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”
Jan Józef Dubacki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
Okręg 6
Sołectwo Górzyca: Górzyca ulice: Ceglana, Narutowicza, Odrzańska, Ogrodowa, Chyrzyno Osada, miejscowość Ługi Górzyckie i ul. Stacja PKP, miejscowość Żabczyn
Anna Magdalena Lenard
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”
Okręg 7
Sołectwo Czarnów ulice: Cmentarna, Kazimierza Wielkiego, Krótka, Mickiewicza, Plac Wolności, Stańska, Środkowa
Marcin Jęczmienny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”
Okręg 8
Sołectwo Czarnów ulice: Kolejowa, Kopernika, Królowej Jadwigi, Polna, Strzelecka, Leśna
Stanisława Urban
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”
Okręg 9
Sołectwo Stańsk
Blanka Ewa Kwiek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”
Stanisław Kwiek
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
Okręg 10
Sołectwo Żabice: Żabice ulice: 1 Maja, Akacjowa, Mickiewicza, Żabia, Spokojna, miejscowość Spudłów.
Maria Jolanta Syktus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”
Klaudia Roksana Filipowicz
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
Okręg 11
Sołectwo Żabice: Żabice ulice: Cmentarna, Dolna, Górna, Kostrzyńska, Królowej Jadwigi, Lipowa
Janina Bryl
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”
Okręg 12
Sołectwo Laski Lubuskie
Kazimierz Wontor
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”
Okręg 13
Sołectwo Radówek
Maria Palmowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”
Edward Szary
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "WSPÓLNE DOBRO DLA NASZEJ WIOSKI"
Okręg 14
Sołectwo Pamięcin od Nr 1 do Nr 47
Ryszard Cieślak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”
Okręg 15
Sołectwo Pamięcin od Nr 48 do końca
Zbigniew Raźny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ZAUFANIE”
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?