Sukces naszych policjantów. Zdobyli złoto i brąz na mistrzostwach Polski

materiały policji, oprac. (m. korn)
Lubuskim policjantom serdecznie gratulujemy.
Lubuskim policjantom serdecznie gratulujemy. policja
Lubuska policja ma kolejny powód do dumy. Tytuły mistrza i wicemistrza Polski policjantów w kolarstwie szosowym zdobyli funkcjonariusze ze Szprotawy i Zielonej Góry.

W Nowym Belęcinie (woj. wielkopolskie) na 105 km trasie rywalizowało prawie 300 zawodników, wśród których było także kilkudziesięciu policjantów. Po 2,5-godzinnych zmaganiach złoty medal w rywalizacji stróżów prawa zdobył sierż. szt. Tomasz Kołogryw ze Szprotawy, a brąz trafił do post. Macieja Wójcika z Zielonej Góry.

Zaledwie miesiąc temu cieszyliśmy się z kolejnego sukcesu sportowego sierż. szt. Tomasza Kołogrywa ze szprotawskiego komisariatu policji, który na początku kwietnia zajął trzecie miejsce w maratonie MTB w Słubicach. W niedzielę (7 kwietnia) sierż. szt. Tomasz Kołogryw oraz post. Maciej Wójcik dali lubuskiej policji kolejny powód do dumy.

W Nowym Belęcinie (woj. wielkopolskie) odbył się szosowy wyścig kolarski „Konwa Bike Race 2017”, który był również I Amatorskim Wyścigiem Mistrzostw Polski Policji w Kolarstwie Szosowym. Na 105 km trasie rywalizowało blisko 300 zawodników, wśród których o tytuł najlepszego policjanta w kraju, walczyło kilkudziesięciu funkcjonariuszy. Po ciężkich zmaganiach na wymagającej trasie, najlepszym zawodnikiem spośród mundurowych okazał się Tomasz Kołogryw ze szprotawskiego komisariatu, który tym samym zdobył tytuł pierwszego w historii mistrza Polski policjantów w kolarstwie szosowym. Brązowy medal i tytuł vice mistrza Polski trafił do zielonogórskiego policjanta post. Macieja Wójcika.

Przeczytaj też:Terroryzm w filmach. Tak wyglądają zamachy [ZDJĘCIA]

Terroryzm ma różne oblicza - także w filmach. Zobaczcie najciekawsze naszym zdaniem filmy z motywem terroryzmu!Zobacz też wideo: Atak na autobus Borussi Dortmund miał podłoże finansowe. Zamachowiec mógł zarobić 3,9 mln euroCzytaj również:--->   To najbardziej nawiedzone miejsca w Lubuskiem [ZDJĘCIA, WIDEO]--->   Kultowe sceny erotyczne. Wiesz z jakiego są filmu?--->   Te zdjęcia zostały zrobione tuż przed tragedią [ZDJĘCIA]--->   TOP 10 najbardziej nawiedzonych miejsc w Polsce [GALERIA]