Piękne kobiety już walczą o Wasze głosy! (zdjęcia)

  Piękne kobiety już walczą o Wasze głosy! (zdjęcia)

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  18-letnia Dominika Filipowicz z Zielonej Góry prowadzi w naszym plebiscycie, podczas którego Czytelnicy "GL" wybiorą najpiękniejszą kandydatkę wśród finalistek Miss Sławskiej Plaży.
  Daria Jarzyna ma 20 lat, mieszka w Nowym Tomyślu. W poniedziałek o godz. 14.00 zajmowała drugie miejsce w naszym plebiscycie.

  Daria Jarzyna ma 20 lat, mieszka w Nowym Tomyślu. W poniedziałek o godz. 14.00 zajmowała drugie miejsce w naszym plebiscycie. ©arch. kandydatki

  Przypomnijmy: 19 lipca na plaży w Sławie odbędzie się kolejny już finał tej imprezy. 10 pięknych kobiet zmierzy się ze sobą na scenie, prezentując się w trzech wyjściach: w stroju wieczorowym, plażowym oraz żeglarskim.

  Na naszej stronie internetowej trwa z kolei rywalizacja o tytuł najpiękniejszej kandydatki Czytelników "Gazety Lubuskiej". Oddać głos na swoją faworytkę można na dwa sposoby: pierwszy to poprzez wysłanie SMS z numerem odpowiedniej dziewczyny (koszt to 2,46 zł). Głosować w ten sposób można do 16 lipca do godz. 13.59. Drugi sposób to "kliki" w internecie. Tu głosowanie jest darmowe, jednak krótsze (trwa do 3 lipca do godz. 11.59). Na razie na prowadzeniu jest Dominika Filipowicz z Zielonej Góry (stan na poniedziałek na godz. 14.00).

  Szczegóły całej zabawy, wraz ze zdjęciami i numerami wszystkich dziewczyn znajdziecie na naszej stronie:

  Zobacz: Wszystkie kandydatki Miss Sławskiej Plaży (zdjęcia)


  Oferty pracy z Twojego regionu

  Czytaj także

   Komentarze

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   GazetaLubuska.pl poleca:

   Pokażcie klasę 0-3 [Ranking]

   Pokażcie klasę 0-3 [Ranking]

   Pokażcie klasę 4-7 [Ranking]

   Pokażcie klasę 4-7 [Ranking]

   Rada rodziców na medal [ZAGŁOSUJ]

   Rada rodziców na medal [ZAGŁOSUJ]