Anioły w oknach przedszkola. Pomysł zrobił wrażenie...

  Anioły w oknach przedszkola. Pomysł zrobił wrażenie [ZDJĘCIA]

  Zdjęcie autora materiału
  Artur Szymczak

  Gazeta Lubuska

  „Anielskie kolędowanie” to inicjatywa Bożeny Zaborskiej, dyrektorki przedszkola w Lubniewicach. Dzieci z przedszkola w białych szatach stanęły w oknach
  1/7
  przejdź do galerii

  „Anielskie kolędowanie” to inicjatywa Bożeny Zaborskiej, dyrektorki przedszkola w Lubniewicach. Dzieci z przedszkola w białych szatach stanęły w oknach i śpiewały kolędy i inne świąteczne utwory. ©Joanna Ciesielska

  W niedzielę 17 stycznia w przedszkolu w Lubniewicach odbył się oryginalny pokaz artystyczny pt. „Anielskie kolędowanie”. Całe przedstawienie miało miejsce o zmierzchu i zrobiło ogromne wrażenie na zebranej publiczności. Pierwszy taki występ odbył się rok temu.
  - Magiczna atmosfera koncertu w oknach, zbudowany nastrój i występy dzieci sprawiły, że przez chwilę poczułam się jak w innym świecie. Oczywiście zwróciły moją uwagę zastosowane zabezpieczenia i rozbudowana, w stosunku do ubiegłorocznego koncertu, formuła koncertu. Tak już mamy, że co roku podnosimy poprzeczkę. Mamy w gminie wspaniały potencjał ludzki, któremu czasem trzeba delikatnie pomóc lub wręcz nie przeszkadzać – mówi zastępca burmistrza Lubniewic Katarzyna Szczepańska.


  Podczas przedstawienia przedszkolaki były w białych sztach i śpiewały świąteczne piosenki. A całe wydarzenie odbyło się o zmierzchu. Dzieci "pojawiły się" w rozświetlonych oknach przedszkola gdzie głośno śpiewały kolędy i nie tylko. „Anielskie kolędowanie” to inicjatywa Bożeny Zaborskiej, dyrektorki przedszkola. Pierwsza edycja cieszyła się dużą popularnością i uznaniem i dlatego też zdecydowano się na kontynuację tego bardzo oryginalnego pomysłu.

  Przeczytaj też: Mała Miss Mały Mister Karnawału 2016. Można już głosować na dzieciaki

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Wydarzenia Zielonogórskie 1960

  Wydarzenia Zielonogórskie 1960

  Akcja

  Akcja "Gazety Lubuskiej" - STOP DOPALACZOM

  To już wiosna! Teraz prenumerata cyfrowa kosztuje 30% taniej

  To już wiosna! Teraz prenumerata cyfrowa kosztuje 30% taniej

  Joanna Chacińska i przepis na risotto. Zobacz 2. odcinek Artysty w kuchni!

  Joanna Chacińska i przepis na risotto. Zobacz 2. odcinek Artysty w kuchni!