Poznajcie 108 najzdolniejszych uczniów. Nawet premier ich...

    Poznajcie 108 najzdolniejszych uczniów. Nawet premier ich docenia! [ZDJĘCIA]

    (tm)

    Gazeta Lubuska

    Aktualizacja:

    Gazeta Lubuska

    Stypendyści z całego województwa spotkali się w bibliotece wojewódzkiej w Gorzowie.
    1/15

    Przejdź do
    galerii zdjęć

    ©Agata Wolańska

    W środę w bibliotece wojewódzkiej w Gorzowie uczniowie z całego województwa odebrali stypendia prezesa Rady Ministrów.
    Stypendia wręczyli lubuski kurator oświaty Ewa Rawa i wojewoda Władysław Dajczak. W Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie był wczoraj prawdziwy tłum, bo zdolnym uczniom towarzyszyli i nauczyciele i dumni rodzice.

    - W szkole jestem aktywny na zajęciach i słucham osoby prowadzącej lekcje. Po powrocie do domu odrabiam zadania domowe, uczę się na kolejne dni, czyli nic szczególnego. Miło jest być tym najlepszym, ale w żądnym wypadku nie uważam siebie za wszystkowiedzącego - mówił stypendysta Wojciech Pająk, uczeń Technikum nr 8 przy ul. Śląskiej 20 w Gorzowie.

    - Jestem osobą wszechstronną, radzę sobie ze wszystkim. Łapię się wszystkiego po troszeczkę. Rozszerzam w szkole matematykę, oprócz tego mam też przedmioty zawodowe. Dość dobrze idzie mi nauka języków obcych - mówiła Natalia Dagmara Charowska, uczennica Technikum nr 3 przy ul. Długiej 5 w Zielonej Górze.

    Zobacz galerię

    Kto jeszcze dostał stypendia? Sprawdźcie!
    1. Alechno Krystian Andrzej, Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ekonomicznych, ul. Długosza 23, 68-200 Żary
    2. Bartczak Roksana, Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Armii Czerwonej 8, 66-320 Trzciel
    3. Bednarek Dominika, Technikum nr 2 w Zespole Szkół Samochodowych, ul. Ludowa 73/13, 68-200 Żary
    4. Bereś Hubert, III Liceum Ogólnokształcące im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Zielonej Górze, ul. Strzelecka 9, 65-452 Zielona Góra
    5. Bielański Daniel, Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych, ul. Racławicka 1, 66-620 Gubin
    6. Bojarczuk Aleksandra, Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Konopnickiej 2, 66-530 Drezdenko
    7. Bortkiewicz Dagmara, Technikum nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących, ul. Zielonogórska 23,68-200 Żary
    8. Boszkiewicz Jakub, Technikum nr VI w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących, ul. Czereśniowa 4 e, 66-400 Gorzów Wielkpolski
    9. Brzozowski Sebastian, Technikum nr 5 w Zespole Szkół Mechanicznych im. Zesłanców Sybiru, ul. Dąbrowskiego 32, 66-400 Gorzów Wielkopolski
    10. Butoka Maciej Piotr, Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego , Kamień Mały 89, 66-460 Witnica
    11. Charowska Natalia Dagmara, Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ekonomicznych, ul. Długa 5, 65-401 Zielona Góra
    12. Choroszczak Joanna Agnieszka, Technikum w Zespole Szkół Zawodowych Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o., ul. Botaniczna 77, 65-392 Zielona Góra
    13. Chwałek Anita, I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych, ul. Racławicka 1, 66-620 Gubin
    14. Ciućmański Marcin, Technikum Informatyczne w Zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica, ul. Koszarowa 10, 67-300 Szprotawa
    15. Daszkiewicz Jerzy Albert, Liceum Ogólnokształcące , ul. Staszica 22 B, 66-300 Międzyrzecz
    16. Dedowicz Oliver, Technikum w Zespole Szkół Elektronicznych i Samochodowych, ul. Staszica 2, 65-001 Zielona Góra
    17. Dobrowolska Patrycja, II Ogólnokształcące Liceum Ekologiczne z Oddziałami Integracyjnymi , ul. Francuska 25A, 65-943 Zielona Góra
    18. Dominiak Paulina Klaudia, Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. KEN w Henrykowie, Henryków 54, 67-300 Szprotawa
    19. Duliban Bogna Zofia, Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie, ul. Komisji Edukacji Narodowej 2, 66-470 Kostrzyn nad Odrą
    20. Fahim Sara Sadaf, I Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza , ul. Emilii Plater 1, 69-200 Sulęcin
    21. Faltyn Wojciech, Technikum nr 4 w Zespole Szkół Technicznych, ul. Wrocławska 65a, 65-218 Zielona Góra
    22. Filipkiewicz Jakub, Technikum nr 2 im. gen. Augusta Emila Fieldorfa "Nila" w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, ul. Marcinkowskiego 26, 66-300 Międzyrzecz
    23. Golan Agata, Technikum w Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej - Curie, ul. Komisji Edukacji Narodowej 2, 66-470 Kostrzyn nad Odrą
    24. Górska Julia Martyna, Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Licealnych im. Zbigniewa Herberta, ul. Bohaterów Warszawy 3, 69-100 Słubice
    25. Graczyk Marta, Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Technicznych im. Jana Pawła II, ul. Kolejowa 4, 66-210 Zbąszynek
    26. Gredka, Klaudia, Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
    27. Gryń Katarzyna Alicja , Liceum Ogólnokształcące im. Gen Stefana Roweckiego "Grota", ul. Małoszkolna 2, 66-016 Czerwieńsk
    28. Hausler Łukasz Karol, VII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Sportowych, ul. Wyspiańskiego 21, 65-036 Zielona Góra
    29. Hendler Marta, I Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1, ul. Puszkina 31, 66-400 Gorzów Wielkpolski
    30. Jaroszonek Paulina, Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Zespole Szkół Ogólnokształcących, ul. Wojska Polska 30, 69-110 Rzepin
    31. Jastrzębska Iga, I Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza, Park Chopina 2, 66-200 Świebodzin
    32. Kaniuk Barbara Anna, Technikum nr 1 im. Stanisława Staszica w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego , ul. Libelta 4, 66-300 Międzyrzecz
    33. Kiewro Natasza, Technikum w Zespole Szkół Licealnych i Zawodowych, ul. Witosa 49, 69-200 Sulęcin
    34. Kleinert Katarzyna, Technikum nr 1 w Zespole Szkół Budowlanych, ul. Botaniczna 50, 65-392 Zielona Góra
    35. Knop Tomasz, Technikum w Zespole Szkół Leśnych w Rogozińcu, Rogoziniec 115/2, 66-210 Zbąszynek
    36. Koban Adrian Włodzimierz , Technikum w Zespole Szkół Samorządowych im. Mikołaja Kopernika, ul. Traugutta 1, 66-460 Witnica
    37. Köhler Klaudia, Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego , Al.. Wolności 7, 66-500 Strzelce Krajeńskie
    38. Kołowiecka Nikola, Technikum Leśne im. prof. Jana Miklaszewskiego w Starościnie, Starościn 34, 69-110 Rzepin
    39. Konsewicz Paulina, Technikum w Centrum Kształcenia zawodowego i Ustawicznego w Nowej Soli, ul. Witosa 25, 67-100 Nowa Sól
    40. Koteluk Katarzyna, Liceum Ogólnokształcące im. rotmistrza Witolda Pileckiego, ul. Licealna 10, 66-100 Sulechów
    41. Kozłowski Krystian, Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Dezyderego Chłapowskiego, ul. Ogrodowa 1, 67-410 Sława
    42. Kraszewska Alicja, Technikum nr 2 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Pułaskiego 1, 66-620 Gubin
    43. Krawczyk Magdalena, Liceum Ogólnokształcące im. Macieja Rataja w Zespole Szkół w Strzelcach Krajeńskich , ul. Kościuszki 29, 66-500 Strzelce Krajeńskie
    44. Kromp Anna Eunika, Liceum Plastycznego w Zespole Szkół Plastycznych, ul. Stefana Batorego 70 A, 65-735 Zielona Góra
    45. Kud Natalia Oliwia, Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego, ul. Stanisławskiego 2, 66-400 Gorzów Wielkopolski
    46. Kusińska Anna, Technikum dla Młodzieży "Żak" , Nietkowice 121, 66-200 Nietkowice
    47. Lewandowska Kinga, Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych, ul. Pomorska 7, 68-100 Żagań
    48. Lichacz Natalia, Technikum w Zespole Szkół Tekstylno - Handlowych, ul. Gimnazjalna 13, 68-100 Żagań
    49. Lorenc Daria, I Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Tomasza Zana, ul. Rzemieślnicza 3a/8, 67-400 Wschowa
    50. Łukacz Urszula, Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Pałacowa 1, 68-120 Iłowa
    51. Machtyl Jędrzej, II Liceum Ogólnokształcace im. Marii Skłodowskiej - Curie, ul. Przemysłowa 22, 66-400 Gorzów Wielkopolski
    52. Majewski Bartłomiej, Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 im. Stanisława Staszica w Nowej Soli, ul. Kościuszki 28, 67-100 Nowa Sól
    53. Malaczewska Agnieszka, Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ul. Gimnazjalna 9, 67-100 Nowa Sól
    54. Matusiak Adrian, Technikum nr 7 w Zespole Szkół Elektrycznych, ul. Dąbrowskiego 33, 66-400 Gorzów Wielkopolski
    55. Michalski Jakub, Liceum Ogólnokształcace w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych , ul. Konopnickiej 2, 66-530 Drezdenko
    56. Michta Patrycja, Technikum nr 2 w Zespole Szkół Technicznych im. Władysława Reymonta, ul. Powstańców Wielkopolskich 2, 68-300 Lubsko
    57. Mrówka Marta, Technikum nr 2 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Stefana Starzyńskiego, ul. 30 Stycznia 29, 66-400 Gorzów Wielkopolski
    58. Murzyn Karolina, V Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kieślowskiego, ul. Św. Kingi 1, 65-215 Zielona Góra
    59. Musielak Patrycja, I Społeczne Liceum Ogólnokształcące , ul. Kazimierza Wielkiego 65 A, 66-400 Gorzów Wlkp
    60. Musolf Paulina, IV Liceum Ogólnokształcące, ul. Kisielińska 18, 65-247 Zielona Góra
    61. Nastulska Karolina Anna, Technikum nr 2 w Zespole Szkół Technicznych im. inż.Tadeusza Tańskiego, Al. Niepodległości 13, 69-100 Słubice
    62. Nowacka Sara Katarzyna, Technikum nr 1 w Zespole Szkół Budowlanych i Samochodowych, ul. Okrzei 42, 66-400 Gorzów Wlkp.
    63. Nowak Kamila, Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych, ul. Wojska Polskiego 106, 67-100 Nowa Sól
    64. Nuckowska Teresa, Katolickie Liceum Ogónokształcące im. Św. Tomasza z Akwinu, ul. Drzymały 36, 66-400 Gorzów Wlkp.
    65. Opałka Oliwia, I Liceum Ogólnokształcącego z Zespole Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych, ul. Chopina 10, 68-300 Lubsko
    66. Ozgowicz Karolina, Publiczne Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazajlnych nr 5 im. Leszka Kołakowskiego, ul. 22 lipca 5, 67-120 Kożuchów
    67. Pach Brygida, Liceum Ogólnokształcące im. Edmunda Bojanowskiego , ul. Kolejowa 9, 68-300 Lubsko
    68. Pająk Wojciech Jan, Technikum nr 8 w Zespole Szkół nr 12 im. Jana III Sobieskiego, ul. Śląska 20, 66-400 Gorzów Wielkopolski
    69. Paluchowicz Karolina, Liceum Ogólnokształcace w Zespole Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Banacha, Plac Orląt Lwowskich 4, 68-100 Żagań
    70. Parus Joanna, Technikum Ekonomiczne w Zespole Szkół Ekonomiczno - Rolniczych, ul. Al. Niepodległości 23, 69-100 Słubice
    71. Patycki Bartosz, Technikum nr 3 w Zespole Szkół Gastronomicznych im. Febronii Gajewskiej - Karamać, ul. Okólna 35, 66-400 Gorzów Wielkopolski
    72. Pawlak Angelika Maria, Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Samorządowych im. Mikołaja Kopernika, ul. Traugutta 1, 66-460 Witnica
    73. Piątkiewicz , Fabian, Liceum Ogólnokształcące im. Wiesława Krukowskiego w Centrum Kształcenia zawodowego i Ustawicznego "Elektryk", ul. Szarych Szeregów 21/9, 67-100 Nowa Sól
    74. Pluta Adriana, Liceum Ogólnpkształcące w Zespole Szkół Tekstylno - Handlowych, ul. Gimnazjalna 13, 68-100 Żagań
    75. Polus Anna, Technikum Ekonomiczne w Zespole Szkół Ekonomicznych , ul. Długosza 23, 68-200 Żary
    76. Południewska Anna Krystyna, Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół w Dobiegniewie, ul. Poznańska 5, 66-520 Dobiegniew
    77. Poniży Aleksandra, Liceum Ogólnokształcące w I Zespole Szkół im. Stanisława Staszica, ul. Kościuszki 11, 67-400 Wschowa
    78. Pospieszna Klaudia Katarzyna, Technikum w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Zesłańców Sybiru, ul. Międzyrzecka 7a, 66-300 Międzyrzecz
    79. Poźniak Michał, Technikum nr 4 w Zespole Szkół Budowlanych w Żarach, ul. Górnośląska 2, 68-200 Żary
    80. Pytel Karolina, Technikum w Zespole Szkół Technicznych i Licealnych , ul.Pomorska 7, 68-100 Żagań
    81. Ratajski Remigiusz Norbert, Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Broniewskiego , ul. Szkolna 1, 66-600 Krosno Odrzańskie
    82. Ratomska Julia, Technikum nr 1 w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych, ul. Chopina 10, 68-300 Lubsko
    83. Reich Dżesika, Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, ul. Wrocławska 33a, 67-100 Nowa Sól
    84. Sandowycz Michał, Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi , ul. Niepodległości 7, 67-300 Szprotawa
    85. Sawicka Paulina Klaudia, Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących, ul. Mickiewicza 1, 66-440 Skwierzyna
    86. Siwik Wojciech Tadeusz, Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących, ul. Piastowska 26, 66-620 Gubin
    87. Słomiński Jędrzej , Technikum w Zespole Szkół Technicznych i Zawodowych w Świebodzinie, ul. Świerczewskiego 76a, 66-200 Świebodzin
    88. Snochowski Hubert, VIII Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 16, ul. Dunikowskiego 5, 66-400 Gorzów Wielkopolski
    89. Sobolewska Monika, Technikum w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Gen Władysława Sikorskiego, ul. Piaskowa 53, 63-100 Sulechów
    90. Sokołowska Izabella Natalia, Technikum w Zespole Szkół Ekonomicznych w Ośnie Lubuskim, ul. Rzepińska 8, 69-220 Ośno Lubuskie
    91. Strenk Zbigniew Bogdan, Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych , ul. Stefana Batorego 70 A, 65-735 Zielona Góra
    92. Suchorska Patrycja, Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnzajlanych im. Dezyderego Chłapowskiego, ul. Sportowa 6, 67-410 Sława
    93. Sulżycka Kamila Paulina, Europejskie Liceum Ogólnokształcące dr Rahn, ul. Sienkiewicza 36, 65-431 Zielona Góra
    94. Szeraj Samanta Katarzyna, Liceum Plastyczne , ul. Bema 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski
    95. Sznurowski Michał Piotr, Technikum w Zespole Szkół Technicznych, ul. Poznańska 1, 66-440 Skwierzyna
    96. Szydłowska Joanna, VI Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Budowlanych, ul. Botaniczna 50, 65-392 Zielona Góra
    97. Szymanis Wiktoria, Technikum nr 4 w Zespole Szkół Odzieżowych im. Krzysztofa Kieślowskiego, ul. Śląska 64c, 66-400 Gorzów Wielkopolski
    98. Szymańska Barbara Janina, Technikum nr 5 w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego, ul. Botaniczna 66, 65-392 Zielona Góra
    99. Szymkowiak Bartłomiej, IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kotarbińskiego, ul. Kosynierów Gdyńskich 8, 66-400 Gorzów Wlkp.
    100. Świątek Tomasz, Technikum w I Zespole Szkół im. Stanisława Staszica, ul. Kościuszki 11, 67-400 Wschowa
    101. Tarczewska Anna, Liceum Ogólnokształcące w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Władysława Broniewskiego, ul. Szkolna 1, 66-600 Krosno Odrzańskie
    102. Trubiłowicz Mateusz, I Liceum Ogólnokształcące im. Edwarda Dembowskiego, ul. Kilińskiego 7, 65-508 Zielona Góra
    103. Tychowska Marta, I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Prusa, ul. Podwale 16, 68-200 Żary
    104. Tyszkiewicz Jakub, Technikum w Zespole Szkół Technicznych im. Jana Pawła II, ul. Kolejowa 4, 66-210 Zbąszynek
    105. Wielgus Helena, Technikum nr 9 w Zespole Szkół Ogrodnicznych, ul. Poznańska 23, 66-400 Gorzów Wielkopolski
    106. Wilk Hanna, Katolickie Liceum Ogónokształcące, ul. O.R. Kalinowskiego 15, 68-200 Żary
    107. Wizjan Klaudia, Technikum Usług Fryzjerskich , ul. Sikorskiego 95, 66-400 Gorzów Wielkopolski
    108. Wróblewska Weronika Maria, Społeczne Liceum Ogólnokształcące, ul. 11 Listopada 33, 68-200 Żary


    Zobacz galerię

    Czytaj też: To będzie naprawdę ogromny park rozrywki


    Zobacz też: Min. J. Gowin w wirtualnym świecie. Rząd przekaże 116 mln dla twórców gier (TVN24/x-news)



    Czytaj także

      Komentarze

      Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

      Najnowsze wiadomości

      Zobacz więcej

      GazetaLubuska.pl poleca:

      Znasz nauczyciela, który zasługuje na medal? Zgłoś go!

      Znasz nauczyciela, który zasługuje na medal? Zgłoś go!

      Nowoczesna bankowość jest mobilna

      Nowoczesna bankowość jest mobilna

      Symphonica - zapraszamy na mocne brzmienia do Filharmonii Gorzowskiej

      Symphonica - zapraszamy na mocne brzmienia do Filharmonii Gorzowskiej