Piłkarze nożni I LO mistrzami Gorzowa w futsalu [ZDJĘCIA]

Paweł Wiśniewski, Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN
W finałowym turnieju reprezentanci Puszkina pokonali 2:0 ZS Elektrycznych i 8:1 IV LO i z kompletem punktów zwyciężyli w zawodach. materiały prasowe
Zakończyły się Mistrzostwa Gorzowa szkół ponadgimnazjalnych w futsalu. W finałowym turnieju reprezentanci Puszkina pokonali 2:0 ZS Elektrycznych i 8:1 IV LO i z kompletem punktów zwyciężyli w zawodach.

Drugie miejsce zajęli piłkarze IV LO, którzy zremisowali 2:2 z zawodnikami ZS Elektrycznych. Królem strzelców rozgrywek został Damian Pazoła, a najlepszym bramkarzem Dominik Czerwiński (obaj I LO). Zawody zorganizował działający przy I LO Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN.

Wyniki wczorajszych meczów:
I LO - ZS Elektrycznych 2 : 0 (1:0)
Brmiki: B. Grala 1, K.Kaczuk-Kuziak 1
IV LO - ZS Elektrycznych 2 : 2 (1:0)
Bramki: B.Cerbijan 1, M.Gwoździewski 1 * D.Piechaczek 2
I LO - IV LO 8 : 1 (4:1)

Bramki: B.Grala 1, K.Kaczuk-Kuziak 1, B.Narejko 1, D.Niczypor 1, M.Ostraszewski 1, D.Pazoła 2, K.Szyszko 1 * M.Gwoździewski 1