Maluch na okładkę. Te bliźniaczki z Brzozowca lubią mieć...

  Maluch na okładkę. Te bliźniaczki z Brzozowca lubią mieć humory

  red.

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Julia i Laura Jurkiewicz to wesołe bliźniaczki

  Julia i Laura Jurkiewicz to wesołe bliźniaczki

  Julia i Laura Jurkiewicz to wesołe bliźniaczki, które - jak piszą rodzice - czasami mają humory. Mają 3,5 roku, pochodzą z Brzozowca w pow. gorzowskim. Patrząc na dziewczynki nie sposób nie odnieść wrażenia, że są mocnymi kandydatkami, by trafić na okładkę "Głosu Gorzowa". Zgłoszenia do udziału w plebiscycie przyjmujemy do 17 lipca.
  Julia i Laura Jurkiewicz to wesołe bliźniaczki

  Julia i Laura Jurkiewicz to wesołe bliźniaczki

  Chcesz, by Twoje dziecko trafiło na okładkę jednego z naszych tygodników? Czekamy na zgłoszenia milusińskich w wieku do 7 lat z terenu województwa lubuskiego. Może właśnie Twoje dziecko ozdobi okładkę Tygodnika Zielonogórskiego, tygodnika Głos Gorzowa, Tygodnika Gubin-Krosno, Tygodnika Nowosolskiego czy Tygodnika "Kurier Żarsko-Żagański". Wyboru dokonają Czytelnicy "Gazety Lubuskiej" spośród kandydatów zgłoszonych do plebiscytu.

  Ważne, by przy zgłaszaniu dziecka podać jego imię i nazwisko, imię i nazwisko rodzica/ opiekuna, telefon kontaktowy, e-mail oraz wiek dziecka.

  JAK ZGŁOSIĆ DZIECKO

  Prawo do zgłaszania kandydatów do plebiscytu przysługuje wyłącznie prawnym opiekunom dzieci. Zgłoszenia do udziału w plebiscycie przyjmujemy do 17 lipca 2015 r. do godz. 11.59.

  - przez panel plebiscytowy na gazetalubuska.pl. W polu "Nazwa" należy wpisać imię i nazwisko dziecka. W polu "Opis" należy wpisać wiek dziecka, miejsce zamieszkania (miejscowość), krótki opis dziecka, imię i nazwisko opiekuna prawnego, numer kontaktowy. W polu "Dodaj zdjęcie" należy załączyć minimum jedno, a maksymalnie osiem zdjęć kandydata, przy czym przynajmniej jedno zdjęcie powinno mieć rozmiar 1 MB. Zgłoszenia, które nie będą zawierały powyższych danych i załączników, nie będą uwzględniane. Zgłaszający przyporządkowuje zgłoszenie do kategorii ze względu na miejsce zamieszkania kandydata tj.: Tygodnik Zielonogórski (Zielona Góra i powiat zielonogórski, świebodziński), Tygodnik Nowosolski (Nowa Sól i powiat nowosolski, wschowski), - Głos Gorzowa (Gorzów Wlkp. i powiaty gorzowski, międzyrzecki, strzelecko-drezdenecki, słubicki, sulęciński), Tygodnik Gubin-Krosno (Krosno Odrzańskie i powiat krośnieński) lub Tygodnik "Kurier Żarsko-Żagański" (Żary, Żagań i powiat żarski, żagański).

  MALUCH NA OKŁADKĘ TYGODNIKA ZIELONOGÓRSKIEGO (ZGŁOSZENIA)

  MALUCH NA OKŁADKĘ GŁOSU GORZOWA (ZGŁOSZENIA)

  MALUCH NA OKŁADKĘ KURIERA ŻARSKO-ŻAGAŃSKIEGO (ZGŁOSZENIA)

  MALUCH NA OKŁADKĘ TYGODNIKA NOWOSOLSKIEGO (ZGŁOSZENIA)

  MALUCH NA OKŁADKĘ TYGODNIKA GUBIN-KROSNO (ZGŁOSZENIA)


  - mailem na adres plebiscyt@gazetalubuska.pl należy wysłać e-mail w temacie wiadomości wpisując "Maluch na okładkę" a w treści: imię i nazwisko dziecka, wiek dziecka, miejsce zamieszkania (miejscowość), krótki opis dziecka, imię i nazwisko opiekuna prawnego, numer kontaktowy. Do e-maila należy załączyć minimum jedno, a maksymalnie osiem zdjęć kandydata, przy czym przynajmniej jedno zdjęcie powinno mieć rozmiar 1 MB. Zgłoszenia, które nie będą zawierały powyższych danych i załączników, nie będą uwzględniane. W treści e-maila zgłaszający przyporządkowuje zgłoszenie do kategorii ze względu na miejsce zamieszkania kandydata tj.: Tygodnik Zielonogórski (Zielona Góra i powiat zielonogórski, świebodziński), Tygodnik Nowosolski (Nowa Sól i powiat nowosolski, wschowski), Głos Gorzowa (Gorzów Wlkp. i powiaty gorzowski, międzyrzecki, strzelecko-drezdenecki, słubicki, sulęciński), Tygodnik Gubin-Krosno (Krosno Odrzańskie i powiat krośnieński) lub Tygodnik "Kurier Żarsko-Żagański" (Żary, Żagań i powiat żarski, żagański).

  - Bliźnięta można zgłaszać razem, będą liczone jako jeden kandydat.
  - Rodzeństwo należy zgłaszać osobno.

  JAK GŁOSOWAĆ

  - Głosowanie odbywać się będzie za pomocą SMS i będzie trwało od 15 czerwca 2015 r. od godz. 9.00 do 20 sierpnia 2015 r. do godz. 11.59. Jeden wysłany SMS to 10 punktów w Plebiscycie na daną kandydaturę
  - Głosowanie odbywać się będzie za pośrednictwem strony internetowej gazetalubuska.pl (dalej jako "strona www") poprzez kliknięcie na odpowiedni przycisk i będzie trwało od 15 czerwca 2015 r. od godz. 9.00 do 30 czerwca 2015 r. do godz. 9.59. Jedno kliknięcie to 1 punkt w Plebiscycie na daną kandydaturę.

  JAKIE NAGRODY

  W każdej kategorii wyłoniony zostanie jeden zwycięzca na podstawie największej sumy liczby punktów. Łącznie w plebiscycie wyłonionych zostanie pięciu zwycięzców (po jednym w każdej kategorii).

  Dla wszystkich pierwszych miejsc z największą sumą liczby głosów nagrodą będzie publikacja zdjęcia dziecka na okładce właściwego Tygodnika oraz wywiad z rodzicami. Publikacja ukaże się do końca sierpnia 2015 r.


  Oferty pracy z Twojego regionu

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   GazetaLubuska.pl poleca:

   Pokażcie klasę 0-3 [Ranking]

   Pokażcie klasę 0-3 [Ranking]

   Pokażcie klasę 4-7 [Ranking]

   Pokażcie klasę 4-7 [Ranking]

   Rada rodziców na medal [ZAGŁOSUJ]

   Rada rodziców na medal [ZAGŁOSUJ]