Wygraj 1.000 złotych! Zadanie pierwsze

  Wygraj 1.000 złotych! Zadanie pierwsze

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Rozwiąż zadanie i zgarnij kupony!

  Rozwiąż zadanie i zgarnij kupony! ©Archiwum

  Dziś rozpoczynamy zabawę z naszymi prenumeratorami. Każdy z nich stanie przed szansą na wygranie 1.000 złotych w bonach Sodexo. Wystarczy wysłać SMS-a!
  Rozwiąż zadanie i zgarnij kupony!

  Rozwiąż zadanie i zgarnij kupony! ©Archiwum

  MASZ PYTANIE?

  MASZ PYTANIE?


  DZWOŃ:
  68 324 88 55  Od dziś do 20 kwietnia znajdziesz codziennie w "Gazecie Lubuskiej" i na gazetalubuska.pl proste zadanie. Jeśli wyślesz atrakcyjną odpowiedź, mamy dla Ciebie 1000 zł nagrody w bonach Sodexo, którymi zapłacisz we wszystkich hipermarketach i większości dyskontów.

  ZADANIE NR 1, SOBOTA 4 KWIETNIA

  Odpowiedz na pytanie:
  Dlaczego czytasz "Gazetę Lubuską"?

  Odpowiedź wysyłasz SMS-em na numer 72355, wpisując prefiks "zadanie1.odpowiedź do 160 znaków". Np. zadanie1.Chcę wiedzieć co się dzieje

  Na odpowiedź masz czas do godz. 23:59 6 kwietnia.

  UWAGA! CODZIENNIE MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO PRENUMERATORÓW!

  Jeśli jeszcze nie jesteś prenumeratorem, a chcesz wziąć udział w konkursie, możesz wykupić błyskawicznie e-prenumeratę miesięczną za 29 zł. Wchodzisz na www.prasa24.pl, wybierasz "Gazetę Lubuską", płacisz i już! Masz prawo do wygranej.

  JAKIE SĄ ZASADY KONKURSU?

  1. Konkurs jest tylko dla prenumeratorów, a więc w chwili wysłania SMS-a musisz mieć opłacone zamówienie na "Gazetę Lubuską" co najmniej na kwiecień, bo gramy od 4 do 20 kwietnia. Wybrany przez nas zwycięzca, będzie sprawdzany, czy rzeczywiście jest prenumeratorem. Możesz mieć zamówioną i opłaconą gazetę na dowolny okres, byle obejmował on kwiecień 2015 r.
  2. Od 4 kwietnia przez 13 dni będziemy publikować (od poniedziałku do soboty) w wydaniu papierowym "GL" i na stronie internetowej proste pytanie konkursowe, np. "Co lubisz czytać w "Gazecie Lubuskiej"?.
  3. Odpowiedzi na pytanie konkursowe wysyłasz na numer 72355 w treści wpisując odpowiedni prefiks wskazany przy pytaniu konkursowym i odpowiedź o długości do 160 znaków. Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł.
  4. Możesz wysłać nieograniczoną liczbę odpowiedzi. Wybierać będziemy te, które nam się najbardziej spodobają, będą najbardziej pomysłowe. Jeśli autor zwycięskiej odpowiedzi nie będzie prenumeratorem, wybierzemy kolejną.
  5. Odpowiedzi możesz wysyłać do 23:59 w dniu publikacji pytania. Wyjątkiem są święta i weekendy, gdy będziesz miał więcej czasu: np. na pytanie z 4 kwietnia odpowiadasz do 6 kwietnia, do godz. 23:59.
  6. Zwycięzców podamy po sprawdzeniu, czy są prenumeratorami, chyba że będą mogli okazać dowód zakupu prenumeraty.
  7. Będziemy kontaktować się ze zwycięzcami. Osobisty odbiór nagród.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   GazetaLubuska.pl poleca:

   Pokażcie klasę 0-3 [Ranking]

   Pokażcie klasę 0-3 [Ranking]

   Pokażcie klasę 4-7 [Ranking]

   Pokażcie klasę 4-7 [Ranking]

   Rada rodziców na medal [ZAGŁOSUJ]

   Rada rodziców na medal [ZAGŁOSUJ]