III liga
- LKS Goczałkowice Zdrój - Warta Gorzów Wlkp. 3:0
- ROW Rybnik - Lechia Zielona Góra 2:2
IV liga
- Dąb Sława - Przybyszów - Pogoń Skwierzyna 5:1
- Meprozet Stare Kurowo - Czarni Żagań 3:2
- Arka Nowa Sól - Piast Iłowa 2:4
- Carina Gubin - Polonia Słubice 2:0
- Korona Kożuchów - Stal Sulęcin 3:1
- Odra Nietków - Ilanka Rzepin 3:3
- Stilon Prosupport Gorzów Wlkp. - Pogoń Świebodzin 5:2
- Tęcza Homanit Krosno Odrzańskie - Czarni Browar Witnica 1:3
- ZAP Syrena Zbąszynek - Spójnia Ośno Lubuskie 5:1
Obejrzyj wideo: Promień świętuje awans do 4. ligi
Klasa okręgowa, Gorzów Wlkp.
- GKP Pszczew - Orzeł Międzyrzecz 3:2
- Róża Różanki - Budowlani Murzynowo 1:3
- Błękitni Lubno - Radowiak Drezdenko 4:5
- Łucznik Strzelce Kraj. - Toroma Torzym 3:2
- Celuloza Kostrzyn - Lubuszanin Drezdenko 1:4
- Warta Słońsk - Polonia Lipki Wielkie 4:1
- Warta II Gorzów Wlkp. - Piast Karnin 1:4
- Zjednoczeni Przytoczna - Spartak Deszczno 3:5
Klasa okręgowa, Zielona Góra
- Alfa Jaromirowice - Sparta Grabik 12:0
- Delta Sieniawa Żarska - GKS Siedlisko 7:0
- Drzonkowianka Racula - Sprotavia Szprotawa 2:2
- Kado Górzyn - Zorza Ochla 2:1
- ŁKS Łęknica - Odra Bytom Odrzański 3:0
- Pogoń Przyborów - Piast Czerwieńsk 0:3
- Promień Żary - Budowlani Lubsko 4:1
- Unia Kunice - Lech Sulechów 10:0
Klasa A, grupa I, Gorzów Wlkp.
- GKP Bogdaniec - Fenix Ściechów 0:0
- Iskra Gorzów Wlkp. - Progres SHR Wojcieszyce 3:9
- Kosmos 78 Rudnica - Iskra Janczewo 3:0
- Orzeł Trzcinna - Złote Piaski Dzierżów 1:2
Klasa A, grupa II, Gorzów Wlkp.
- Odra Górzyca - Pogoń Krzeszyce 4:2
- Chrobry Drzeńsko - Zorza Kowalów 4:3
- FC Kursko - Iskra Głuchowo 5:0
- Juwenia Boczów - Zew Dąbroszyn 4:8
- Leśnik Lemierzyce - SKP Słubice 0:5
- Znicz Trzemeszno - Zieloni Lubiechnia Wielka 0:4
Klasa A, grupa III, Gorzów Wlkp.
- Delta Stare Polichno - Zjednoczeni II Przytoczna
- GKS Bledzew - Warta Wawrów 3:0
- KS Rąpin - Uran Trzebicz 4:2
- LZS Bobrówko - Sokół Gościm 3:0
- Muszelka Ogardy - Pionier Zwierzyn 0:4
- Noteć Górecko - Noteć Stare Bielice 1:5
Klasa A, grupa I, Zielona Góra
- Zorza Port 2000 Mostki - Victoria Szczaniec 3:2
- Błękitni Ołobok - Bizon Wilkowo 3:0
- Delta Smardzewo - Zryw Rzeczyca 6:1
- Medyk Cibórz - Sokół Kalsk 0:5
- Schnug Chociule - Sparta Nietkowice 1:1
- Sokół Dąbrówka Wlkp. - Jedność Podmokle 0:2
Klasa A, grupa II, Zielona Góra
- Błękitni Zabłocie - Ikar Zawada 5:1
- Bóbr Bobrowice - Znicz Leśniów Wielki 0:1
- Budowlani II Lubsko - Start Płoty 0:4
- Czarni Drągowina - Czarni Czarnowo 6:1
- Pogoń Wężyska - Fadom Nowogród Bobrz. 2:1
- Sparta Mierków - Spartak Budachów 3:2
Klasa A, grupa III, Zielona Góra
- Sparta Łężyca - Błękitni Lubięcin 2:3
- Avia Siedlnica - Cuprum Czciradz 5:1
- Modrzew Modrzyca - Błękitni Wierzbnica 10:0
- Odra Klenica - Dąb II Sława - Przybyszów 6:2
- Orzeł Szlichtyngowa - Cargovia Kargowa 5:3
- Piast Parkovia Trzebiechów - Czarni Rudno 1:3
- Pogoń Wschowa - MKS Nowe Miasteczko 4:0
Klasa A, grupa IV, Zielona Góra
- Czarni Jelenin - Płomień Czerna 8:0
- KP Świdnica - Czarni Przybymierz 3:2
- Łużyczanka Lipinki Łużyckie - Kwisa Trzebów 10:5
- Moczynianka Żagań - Iskra Małomice 6:0
- Orzeł Konin Żagański - Granica Żarki Wielkie 3:4
Wideo
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
Polecane oferty
Materiały promocyjne partnera