"Dzika Azja w obiektywie". Licealista zbiera na podróż...

  "Dzika Azja w obiektywie". Licealista zbiera na podróż życia. Pomóżmy mu!

  oprac. (jac)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Dzika Azja w obiektywie - tak nazywa się podróż życia, na którą zbiera pieniądze licealista Dominik Opyd.

  Dzika Azja w obiektywie - tak nazywa się podróż życia, na którą zbiera pieniądze licealista Dominik Opyd. ©Facebook

  Dominik Opyd jest wielkim pasjonatem podróży. W najbliższych miesiącach chce wyruszyć w podróż po Azji Jego marzeniem jest stworzyć film dokumentalny oraz książkę o dzikich rejonach tego kontynentu. Do tego marzenia potrzebuje jednak pomocy.
  Dzika Azja w obiektywie - tak nazywa się podróż życia, na którą zbiera pieniądze licealista Dominik Opyd.

  Dzika Azja w obiektywie - tak nazywa się podróż życia, na którą zbiera pieniądze licealista Dominik Opyd. ©Facebook

  - Wybrałem Azję ponieważ to kontynent kontrastów, leży ona we wszystkich strefach klimatycznych występujących na Ziemi, posiada wysokie pasma górskie, jest zróżnicowana społecznie a przede wszystkim tajemnicza i dzika. Podczas mojej podróży zamierzam przemierzyć takie kraje jak: Indie, Nepal i Sri Lanka. W każdym z nich spędzę co najmniej 3 tygodnie - mówi Dominik Opyd.

  Licealista ma zamiar odwiedzić trudno dostępne oraz mało znane miejsca.
  Chce dostać się do wielu obszarów, które uznaje się za niebezpieczne i tajemnicze. Na potrzeby filmu dokumentalnego ma zamiar wszystko nagrywać kamerą Full HD. W ten sposób chce zainspirować jak najwięcej osób do odbywania podróży i przekazać im, w jak najlepszej formie swoje odczucia oraz obraz tego, gdzie był i co przeżył.

  Podczas wyprawy Dominik będzie prowadził też dziennik, w którym zapisze wszystkie swoje przemyślenia oraz doświadczenia. Powstanie z niego później książka. Będzie ona jedną z głównych nagród dla wspierających. Oczywiście, jeśli projekt się uda. A liczy się każda złotówka.

  Ambitny projekt może wesprzeć każdy na: "Dzika Azja w obiektywie!" Wspierający mają dostęp do specjalnej platformy, gdzie wspólnie będą decydować o tym, jak będzie przebiegało całe przedsięwzięcie. Będą mogli dodawać także własne idee, na które potem zagłosują, a które Dominik zrealizuje po udanym zebraniu funduszy. Do uzbierania jest 14.000 zł.

  - Warto mnie wesprzeć ponieważ jest to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa i nawet za niewielką kwotę można otrzymać coś naprawdę fajnego. Wybrałem crowfunding, bo dzięki zamieszczeniu swojego projektu na tym portalu mogę zainspirować ludzi do spełniania marzeń oraz wyjścia zza ścian codzienności oraz rutyny i poznać prawdziwy świat a także doznać cudownych przeżyć - mówi Dominik o swoim projekcie.


  Oferty pracy z Twojego regionu

  Czytaj także

   Komentarze

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   GazetaLubuska.pl poleca:

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama