Oddałeś już swój głos na ulubionego trenera lub klub...

  Oddałeś już swój głos na ulubionego trenera lub klub fitness? Masz czas do piątku 26 czerwca!

  (acha)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Już w piątek 26 czerwca zakończy się głosowanie na najpopularniejszych trenerów personalnych oraz kluby fitness i siłownie w naszym województwie. Kto zwycięży? Wszystko zależy od Waszych głosów!
  Oddałeś już swój głos na ulubionego trenera lub klub fitness? Masz czas do piątku 26 czerwca!

  Oddałeś już swój głos na ulubionego trenera lub klub fitness? Masz czas do piątku 26 czerwca! ©123RF

  W klasyfikacji trenerów niezmiennie na pierwszym miejscu pozostaje pan Leszek Klimas z Żar, która zgromadził na swoim koncie już 10.038 głosów. Prawdziwa walka toczy się o miejsca drugie i trzecie, do których ustawiła się spora kolejka kandydatów. Największe szanse jak do tej pory mają: Mateusz Mikołajczuk z Żar, miejsce drugie (4.105), Robert Różycki z Gorzowa Wlkp. (3.859) - aktualnie na miejscu trzecim i Michał Siekierka (3.365), który rywalom depcze po piętach.

  W klasyfikacji klubów fitness i siłowni od dłuższego czasu prowadzenia nie oddaje klub CrossFit z Zielonej Góry (3.421). Jednak o pierwsze miejsce dzielnie walczy z nim inny zielonogórski klub - Crossfit Senshi (3.210).
  Aktualnie na miejscu trzecim znajduje się Centrum Tańca i Fitness Beata Olencka-Drzewiecka (2.157). Szansę na wskoczenie na podium ma również Endorfina Studio Activ z Żar, który zgromadził 1.558 głosów.

  Czy sytuacja w obu stawkach pozostanie bez zmian, czy dojdzie do przewrotu?

  Najpopularniejszy Trener Personalny - ranking, głosowanie

  Najpopularniejsze siłownie i kluby fitness - ranking i głosowanie

  Pamiętajcie, że to Wy zadecydujecie, które kluby zdobędą tytuł najpopularniejszych w województwie lubuskim i otrzymają kampanie reklamowe o wartości 5.000 zł, 3.000 zł i 1.500 zł do wykorzystania w "Gazecie Lubuskiej" i na portalu gazetalubuska.pl.

  Aby zagłosować, wystarczy wysłać SMS-a (2,46 z VAT) na nr 72355 w treść wpisując odpowiedni prefiks uczestnika oraz przypisany mu numer.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   GazetaLubuska.pl poleca:

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama