Najpopularniejsi trenerzy oraz kluby fitness i siłownie. Jak...

  Najpopularniejsi trenerzy oraz kluby fitness i siłownie. Jak wygląda ranking na trzy dni przed końcem głosowania?

  (acha)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Trenerzy personalni, kluby fitness i siłownie z całego województwa walczą o tytuł tych najpopularniejszych. Kto ma największe szanse zwyciężyć?
  Trenerzy personalni, kluby fitness i siłownie z całego województwa walczą o tytuł tych najpopularniejszych. Kto ma największe szanse zwyciężyć?

  Trenerzy personalni, kluby fitness i siłownie z całego województwa walczą o tytuł tych najpopularniejszych. Kto ma największe szanse zwyciężyć? ©123RF

  W piątek, 26 czerwca o godzinie 11.59 zakończy się głosowanie w plebiscycie Fit na topie. O tytuł najpopularniejszego walczy w nim 24 trenerów personalnych oraz 26 klubów fitness i siłowni.

  W pierwszej kategorii na prowadzeniu bez zmian - Leszek Klimas zgromadził już na swoim koncie aż 9.118 głosów (stan na 23 bm. na godz. 14). Bardzo ciekawie wygląda jednak walka o drugie i trzecie miejsce, w której biorą udział: Mateusz Mikołajczuk (Żary), Robert Różycki (Gorzów Wlkp.). Wielkie szanse na wskoczenie do pierwszej trójki ma również Michał Siekierka z Zielonej Góry.

  W kategorii klubów i siłowni na prowadzeniu utrzymuje się zielonogórski CrossFit (3.291 głsoów). Tuż za nim uplasował się Crossfit Senshi Strength & Conditioning Centre z Zielonej Góry (3.050) oraz Centrum Tańca i Fitness Beata Olencka-Drzewiecka, także z Zielonej Góry (2.037).

  Najpopularniejszy Trener Personalny - ranking, głosowanie

  Najpopularniejsze siłownie i kluby fitness - ranking i głosowanie

  Pamiętajcie, że to Wy zadecydujecie, które kluby zdobędą tytuł najpopularniejszych w województwie lubuskim i otrzymają kampanie reklamowe o wartości 5.000 zł, 3.000 zł i 1.500 zł do wykorzystania w "Gazecie Lubuskiej" i na portalu gazetalubuska.pl.

  Aby zagłosować, wystarczy wysłać SMS-a (2,46 z VAT) na nr 72355 w treść wpisując odpowiedni prefiks uczestnika oraz przypisany mu numer.

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   GazetaLubuska.pl poleca:

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama