Lubuski Laur Piękna 2015: Wybierz z nami najprzyjaźniejszy...

  Lubuski Laur Piękna 2015: Wybierz z nami najprzyjaźniejszy salon piękności. Ruszyło głosowanie!

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Lubuski Laur Piękna 2015: Wybierz z nami najprzyjaźniejszy salon piękności. Ruszyło głosowanie!

  ©archiwum uczestników

  Codziennie nowe salony kosmetyczne dołączają do naszego plebiscytu na najpopularniejszy salon piękności w województwie lubuskim. Obecnie o Lubuski Laur Piękna powalczy 14 salonów. Głosowanie wystartowało w czwartek, 2 kwietnia br.
  Lubuski Laur Piękna 2015: Wybierz z nami najprzyjaźniejszy salon piękności. Ruszyło głosowanie!

  ©archiwum uczestników

  Lubuski Laur Piękna 2015

  Przypomnijmy, że do zdobycia jest Złoty, Srebrny lub Brązowy Laur Piękna oraz profesjonalne kampanie reklamowe. Uczestników plebiscytu prezentujemy również w papierowym wydaniu "Gazety Lubuskiej". To naprawdę wyjątkowa okazja do zaprezentowania swojej działalności na łamach jednego z najchętniej czytanych dzienników w województwie lubuskim! Cały czas czekamy na Wasze zgłoszenia! A dokładnie do 13 kwietnia, do godziny 12.00.
  Udział w plebiscycie jest oczywiście bezpłatny, a gabinet musi jedynie dostarczyć zdjęcie (maksymalnie osiem), adres i opis swojej działalności. Zgłoszenie należy wysłać na adres plebiscyt@gazetalubuska.pl. Jest również możliwość zgłoszenia się bezpośrednio poprzez naszą stronę:

  ZGŁOŚ SWÓJ SALON DO PLEBISCYTU LUBUSKI LAUR PIĘKNA

  Zgłoszenie może przesłać właściciel lub właścicielka salonu albo klientka polecająca usługi swojej ulubionej kosmetyczki. W plebiscycie "Gazety Lubuskiej" i portalu naszemiasto.pl może wziąć udział każdy gabinet kosmetyczny, salon piękności lub SPA działający na terenie województwa lubuskiego.

  Najpopularniejsze salony w województwie lubuskim wybiorą Czytelniczki "Gazety Lubuskiej" oraz tygodników Nasze Miasto Zielona Góra i Nasze Miasto Gorzów, a także użytkowniczki jednych z najchętniej odwiedzanych w województwie lubuskim portali internetowych: gazetalubuska.pl i naszemiasto.pl (woj. lubuskie).

  GŁOSOWANIE
  2 kwietnia ruszamy z głosowaniem. Do 4 maja, do godz. 11.59 potrwa głosowanie za pomocą SMS-ów. 1 SMS to 10 punktów na daną kandydaturę. Aby oddać głos na ulubiony salon wystarczy wysłać SMS na numer 72355 (koszt jednego SMS-a 2,46 zł z VAT) i wpisać w treści lubuskilaur. (po kropce numer kandydata - listę znajdziecie na naszej stronie).

  LUBUSKI LAUR PIĘKNA: LISTA UCZESTNIKÓW Z NUMERAMI DO GŁOSOWANIA

  Do 17 kwietnia do godz. 12.00 będzie można również głosować na uczestników plebiscytu za pomocą tzw. "klików" na naszej stronie. Opcja ta jest przeznaczona dla zalogowanych użytkowników. Wystarczy wejść w profil danego uczestnika i po prawej stronie kliknąć przycisk "GŁOSUJ ZA". Jedno kliknięcie to jeden punkt w plebiscycie na daną kandydaturę. Dzienny limit oddanych kliknięć wynosi 3 z jednego urządzenia.

  LUBUSKI LAUR PIĘKNA: GŁOSOWANIE

  Jeżeli chcesz powiększyć grono swoich klientek, szukasz nowych możliwości promocji salonu albo po prostu jesteś dumna ze swojego gabinetu, koniecznie zgłoś się do naszej akcji. W tym plebiscycie nie ma przegranych!


  Nieruchomości z Twojego regionu

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   GazetaLubuska.pl poleca:

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama