Trwa walka pomiędzy właścicielką międzyrzeckiego salonu kosmetycznego "Hollywood” a założycielką zielonogórskiego biura podróży Proxima Travel. To już zalążek rywalizacji w etapie wojewódzkim, który rozpoczniemy 14 kwietnia. Kto jeszcze włączy się do rywalizacji o miejsca w finałowej "15”?

Warto zaznaczyć, że prowadząca w plebiscycie bez podziału na powiaty Magdalena Słota-Łagoda to nie tylko kobieta przedsiębiorcza w sensie biznesowym. Mimo natłoku zajęć zawodowych, jest również wiceprezesem Stowarzyszenia "Zwierzaki Niczyje”. Ciekawe czy tak dużą liczbę głosów nasza liderka w większym stopniu zawdzięcza zadowolonym klientkom, czy zwolennikom zwierząt? Drugie miejsce w powiatach gorzowskim, międzyrzeckim, sulęcińskim, słubickim i strzelecko-drezdeneckim od dłuższego czasu zajmuje Anna Kisielewicz.

Nic nie wskazuje na to, żeby w najbliższym czasie miało się to zmienić. Zarówno strata do liderki, jak i przewaga nad resztą stawki są znaczne. Jak na razie spokojne miejsca w finale wojewódzkim mogą być Katarzyna Piórkowska i Elżbieta Wawrzyniak. Nie można tego powiedzieć o zajmujących kolejne lokaty Paulinie Walasik, Patrycji Komoszyńskiej, Luizie Szubert-Lutycz, Milenie Husak i Anicie Lisowskiej. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują no to, że pomiędzy tymi paniami rozegra się zacięta walka o pierwszą "15”. Presja ze strony kandydatek z innych powiatów rośnie!

Lista uczestniczek i aktualne wyniki głosowania z powiatu gorzowskiego, międzyrzeckiego, sulęcińskiego, słubickiego, strzelecko-drezdeneckiego

Liderująca w powiatach zielonogórskim, świebodzińskim i krośnieńskim Agnieszka Pawlikowska otworzyła swoje biuro podróży w 2010 roku. Od tego czasu prowadzona przez nią firma zyskała zaufanie wielu turystów. Liczba głosów oddana na panią Agnieszkę tylko tego dowodzi. Ewelina Piątyszek dzięki głosom swoich zwolenników nie tylko awansowała na drugie miejsce w powiatach "centralnych”, ale też zajmuje już trzecie miejsce w wirtualnej klasyfikacji wojewódzkiej. W ostatnich godzinach wyprzedziła Emilię Kusznik-Mącznik. Obie panie profesjonalnie zajmują się tańcem, a ich rywalizacja przysparza nie mniej emocji niż występy. Na dalszych miejscach, z coraz większą strata do ścisłej czołówki Dominika Różańska, Elżbieta Musiałek i Justyna Kiwert. Wypracowana wcześniej liczba głosów pozwala im jednak na względy spokój. Jak długo? Coraz aktywniejsza jest grupa pościgowa. W ostatnich godzinach na siódme miejsce awansowała właścicielka firmy "Psi Styl” Marta Dudkowska i ma realne szanse na załapanie się do etapu wojewódzkiego.

Lista uczestniczek i aktualne wyniki głosowania z powiatu zielonogórskiego, świebodzińskiego, krośnieńskiego

Na południu nadal prowadzi pomysłodawczyni, założycielka i prezes Uniwersytet Trzeciego Wieku w Nowym Miasteczku Regina Drgas. Jej przewaga nad prezes nowosolskiego Stowarzyszenia Amazonek "Tęcza” Jolanta Frąckiewicz nie jest duża, ale cały czas się utrzymuje. Równie ciekawie rozwija się rywalizacja właścicielki restauracji "Lew” w Żarach Jolanty Tomalak i prezes Klubu Mam w Nowej Soli Ilony Wichman. Bardzo dobre wejście do rywalizacji zanotowała Dorota Tomasik. Jej kandydatura wpłynęła do nas w ostatnim dniu przyjmowania, a już wyprzedziła siedem konkurentek. Czyżbyśmy oglądali kolejną efektowną pogoń w naszym plebiscycie? Oby!

Lista uczestniczek i aktualne wyniki głosowania z powiatu żarskiego, żagańskiego, nowosolskiego, wschowskiego

W etapie wojewódzkim głosowanie za pomocą strony internetowej trwa do 3 kwietnia, natomiast za pomocą SMS-ów do 13 kwietnia. Koszt jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT.

Pamiętaj, że jeden SMS to aż 10 głosów dla Twojego faworyta!

Do etapu wojewódzkiego zakwalifikuje się 15 kandydatek z największą liczbą głosów.

PARTNERZY PLEBISCYTU:
 

K-SSSE
 

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego