Jesteście przedsiębiorcze? Udzielacie się społecznie? Ten plebiscyt jest dla kobiet takich, jak Wy!

Te panie przedsiębiorczość mają we krwi. Dlatego stanęły do walki o tytuł Kobiety Przedsiębiorczej 2015 roku.

Do tegorocznej, szóstej już edycji plebiscytu Kobieta Przedsiębiorcza, który jest organizowany przez „Gazetę Lubuską” zgłosiło się już 40 kandydatek. Kobiet niezwykłych, pełnych pasji, społecznic i bizneswoman. Kobiet, które nie boją się wyzwań, dla których nie ma rzeczy niemożliwych. Jednak, nasze kandydatki to nie tylko „kobiety pracujące”.

To również matki, żony, gospodynie domowe - które są w stanie pogodzić obowiązki zawodowe z rodzinnymi dzięki świetnej organizacji. Obojętnie, czy stoją na czele wielkiego przedsiębiorstwa, prowadzą stowarzyszenie lub niewielką, dopiero rozwijającą się firmę łączy je jedno - pasja, zaangażowanie i wiara we własne możliwości.

Od dzisiaj możecie poznać ich sylwetki, przeczytać o ich działalności, sukcesach, zawodowej historii, kolejnych celach. I.. zagłosować. Bo do wyłonienia tej najbardziej przedsiębiorczej z pań potrzebna jest także Wasza pomoc. Dzisiaj rozpoczynamy powiatowy etap głosowania, w którym wyłonimy 15 kobiet o największej liczbie głosów. Do 13 kwietnia, do godz. 11.59 będziecie mogli głosować na swoje faworytki za pomocą SMS-ów oraz klików. Głosowanie na kliki trwa do 3 kwietnia.

Lista uczestniczek i wyniki głosowania z powiatu żarskiego, żagańskiego, nowosolskiego, wschowskiego

Lista uczestniczek i wyniki głosowania z powiatu zielonogórskiego, świebodzińskiego i krośnieńskiego

Lista uczestniczek i wyniki głosowania z powiatu gorzowskiego, międzyrzeckiego, sulęcińskiego, słubickiego, strzelecko-drezdeneckiego

14 kwietnia rozpocznie się głosowanie w drugim etapie - wojewódzkim, które potrwa do 27 kwietnia. Zwyciężczyni głosowania otrzyma tytuł Kobiety Przedsiębiorczej Czytelników „GL” 2015 r. Wyróżnienia czekają również na panie, które zdobędą drugie i trzecie miejsce w rankingu.

Tytuł i wyróżnienia złożymy również na ręce trzech laureatek wybranych przez kapitułę plebiscytu. W tegoroczny skład jury wejdą:


  • Bogumiła Ulanowska - właścicielka firmy Omni Modo z Nowej Soli, Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet w Polsce.

  • Aneta Szczepocka-Walas - laureatka zeszłorocznego plebiscytu wybrana przez kapitułę, dyrektor firmy Kietzmann Coatings w Żaganiu.

  • Magdalena Ciszek-Kozłowska - prezes zarządu firmy transportowo-spedycyjnej Promet Cargo w Słubicach, zwyciężczyni głosowania Czytelników w zeszłorocznej edycji plebiscytu.

  • Elżbieta Polak, marszałek województwa lubuskiego.

  • Iwona Zielińska-Adamczyk - redaktor naczelna „Gazety Lubuskiej”

  •  

Wciąż przyjmujemy zgłoszenia!

Wiemy, jak wiele jest w naszym województwie pań aktywnych społecznie lub takich, które z sukcesem rozwijają swoją działalność zawodową. Przekonało nas o tym pięć poprzednich edycji plebiscytu, dzięki którym poznaliśmy setki niezwykłych kobiet, zarażających swoją pasją i energią. Chciałabyś dołączyć do ich grona? Zgłoś się do plebiscytu i stań do walki o tytuł Kobiety Przedsiębiorczej 2015 r. Udział w naszym plebiscycie da Ci szansę pokazania się, opowiedzenia innym o własnej działalności. To świetna okazja do zareklamowania tego, co kochasz robić. W czym jesteś najlepsza. Zgłoszenia przyjmujemy do 23 marca. Wystarczy, że wypełnisz ankietę zgłoszeniową, która znajduje się w załączniku obok zdjęcia i odeślesz ją na adres: ar@gazetalubuska.pl

PARTNERZY PLEBISCYTU:
 

K-SSSE
 

Fundusze Europejskie dla rozwoju Lubuskiego