Bitwa o kurtki w Lidlu

W ofercie sieci sklepów Lidl znalazły się lekkie termiczne kurtki w szerokiej gamie rozmiarowej dla dzieci i dorosłych.

KOLEJNA ODSŁONA WALKI LIDLAKI KONTRA ŚWIEŻAKI

Kurtki termiczne w Lidlu dostępne były w kilkunastu wzorach i cenach od 79 zł za kurtkę dla dorosłych, do 59 zł za kurtkę dziecięcą, tak bardzo spodobała się klientom, że w większości sklepów rozeszły się natychmiast.

Zakup ich okazał się niestety wyjątkowo trudny. W Sosnowcu na Środuli, tłum klientów w ciągu zaledwie kilku minut zdemolował kosze, w których wyłożone były kurtki, i kilka okolicznych regałów. Ścisk był tak ogromny, że osoby, które jako pierwsze dobiegły i szybko wybrały potrzebny rozmiar, miały poważny kłopot z wydostaniem się przez napierających kolejnych klientów.

W dyscyplinowaniu klientów kilka razy interweniowała kierowniczka sklepu, ostrzegając, że sprzedaż zostanie wstrzymana a sklep zamknięty.
Zobacz galerię
Przed niszczycielskim tłumem zasłonięto nawet roletami chłodnie. Podobne sceny rozegrały się w sobotę również w sklepach Lidl w innych miastach. I choć towary oferowane przez tą sieć sklepów od lat cieszą się wielką popularnością, to takich scen już dawno się nie obserwowało.

ZOBACZ TAKŻE
CZY PODRÓŻE Z KATALOGU LIDLA SIĘ OPŁACAJĄ?

TOP 100 najlepszych szkół podstawowych w woj. śląskim

Kim jesteś: Ślązakiem, Zagłębiakiem, czy gorolem? SPRAWDŹ TUTAJ

25 lat po pożarze lasów w Kuźni Raciborskiej. Zobacz niezwykły dokument multimedialny poświęcony tragedii z 1992 roku. Kliknij w przycisk PLAY. Zachęcamy, aby oglądać na monitorze komputera.

KLIKNIJ PONIŻEJ I POBIERZ
500 ZŁ NA DZIECKO WNIOSKI + FORMULARZE

KLIKNIJ W OBRAZ I ZOBACZ JAK PRAWIDŁOWO WYPEŁNIĆ WNIOSEK W PROGRAMIE RODZINA 500 PLUS