Jestem kobietą przedsiębiorczą, ponieważ w każdej sytuacji, nawet najtrudniejszej, potrafię dać sobie świetnie radę, a każde niepowodzenie, jeśli już się pojawi, traktuję jako nowe wyzwanie. Jestem świetną organizatorką i przekształcam w rzeczywistość wszystkie swoje plany i marzenia. Nawet jeśli wg innych są one mało realne. Nie boję się ciężkiej pracy i działania, a każdy dzień jest dla mnie czymś nowym i fascynującym. Potrafię również pogodzić swoje pasję, pracę oraz życie osobiste w taki sposób, aby żadna z tych sfer nie była zaniedbywana.

W życiu ważne jest dla mnie: Jak dla każdej kobiety w życiu ważna jest dla mnie najbliższa rodzina oraz więzi jakie łączą mnie z moimi przyjaciółmi. Ważna jest dla mnie również praca i pasja, ponieważ dzięki swoim talentom mogę się realizować w sposób dający mi ogromną satysfakcję. Najważniejsze jest bowiem robić dokładnie to co się lubi! Dzięki temu człowiek może być naprawdę szczęśliwy i z radością patrzyć w przyszłość.

Za największe osiągnięcie w moim życiu uważam: Za największe osiągnięcie w moim życiu uważam to, że po prostu robię to co lubię, a moja praca przynosi mi radość i spełnienie. Dzięki temu codziennie rano budzę się szczęśliwa, ponieważ wiem, że każdy dzień przyniesie mi wiele satysfakcji.

Moje plany na przyszłość: Uwielbiam to czym się zajmuję, więc moje plany na przyszłość dotyczą głównie rozwoju zawodowego.

Chciałabym robić jeszcze lepsze zdjęcia niż dotychczas. Inwestować w swoje umiejętności i sprzęt oraz realizować autorskie projekty artystyczne, na które nie zawsze jest wystarczająco dużo wolnego czasu. Mam nadzieję, że już niedługo uda mi się również zorganizować wystawę moich fotografii nie tylko w Gorzowie Wlkp.

W wolnych chwilach lubię: Mimo, że moja największa pasja, czyli fotografia, stała się dla mnie sposobem na życie, nadal uwielbiam w wolnych chwilach fotografować. Zazwyczaj w wolne dni, pakuję sprzęt fotograficzny i wyruszam na mniejsze lub większe fotograficzne wyprawy po woj. lubuskim, aby utrwalić na fotografiach jego piękno i zachować to co przemija.

W życiu najbardziej nie lubię: W życiu najbardziej nie lubię nudy. Uwielbiam gdy w moim życiu wiele się dzieje i staram się zawsze mieć coś do zrobienia. Życie bez wyzwań, planów i marzeń byłoby dla mnie istną udręką.

Moja działalność charytatywna/społeczna: Od 3 lat zajmuje się prowadzeniem i koordynowaniem działalności Lubuskiego Koła Fotograficznego ,,KADR", który prowadzi bezpłatne spotkania na tematy fotografii oraz prowadzę darmowe kursy fotograficzne. Mimo, że ze względu na zmianę miejsca zamieszkania nie mogę już tego robić tak aktywnie, jak dawniej, staram się aby idea nadal przetrwała, a ludzie którzy działają w klubie nadal rozwijali swoją fotograficzną pasję. 

Moje marzenie to: Uwielbiam podróżować i odwiedzać miejsca dotąd dla mnie nie znane. Dlatego też ciągle marzą mi się nowe wyprawy. Oczywiście głównie są to wyjazdy z aparatem w ręku w najbardziej fotogeniczne miejsca na świecie. Już niedługo wybieram się do mekki wszystkich fotografów! Na grecką wyspę Santorini. Mam nadzieję, że uda mi się przywieźć stamtąd wiele pięknych zdjęć. Moim największym marzeniem jest jednak wyprawa do Indii! Chociaż przekładam ją z roku na rok, mam nadzieję, że niedługo również i to marzenie uda mi się zrealizować.