Wszystkie wiadomości: 47

Najnowsza -

Stal Gorzów

Stal Gorzów została drużynowym Mistrzem Polski. ©Jakub Pikulik

W niedzielę, 25 września, na stadionie im. Edwarda Jancarza odbył się rewanżowy pojedynek finału żużlowej PGE Ekstraligi. Stal Gorzów pokonała w nim Get Well Toruń i zdobyła 9. tytuł mistrza Polski.
    Stal Gorzów

• Stal Gorzów pokonała w dwumeczu Get Well Toruń 92:88 i zdobyła 9. tytuł Drużynowego Mistrza Polski!

Gorzowianie świętują swój kolejny sukces.

Wynik dwumeczu: 92-88
      Kasprzak wyprzedził na dystansie Holdera. Czas zwycięzcy: 61,02 sek.

• Bieg XIV

Hancock 2, Iversen 1, Przedpełski 0, Zmarzlik 3
      Zmiany: Przedpełski jako rezerwa zwykła za Gomólskiego. Zmarzlik jako rezerwa zwykła za Pawlickiego.
      Wynik biegu: 4-2
      Wynik meczu: 48-36
      Wynik dwumeczu: 89-85
      STAL GORZÓW DRUŻYNOWYM MISTRZEM POLSKI!!!
      Start wygrał Hancock, ale Zmarzlik pokonał na dystansie Hancocka i w swoim ostatnim wyścigu jako junior zapewnił Stali dziewiąty tytuł mistrza Polski. Czas zwycięzcy: 60,83 sek.

Zagar 1, Holder 2, Iversen 0, Vaculik 3
      Zmiana: Holder jako rezerwa taktyczna za Miedzińskiego.
      Wynik biegu: 1-5
      Wynik meczu: 44-34
      Wynik dwumeczu: 85-83
      Torunianie prowadzili od startu do mety. Czas zwycięzcy: 60,85 sek.

• Bieg XII

Przedpełski 0, Cyfer 1, Hancock 2, Zmarzlik 3
      Zmiana: Zmarzlik jako rezerwa zwykła za Pawlickiego.
      Wynik meczu: 43-29
      Wynik dwumeczu: 84-78
      Pierwsze podejście: Na wejściu w pierwszy wiraż zabrakło miejsca dla Hancocka. Amerykanin upadł i uderzył w bandę. Powtórka w pełnym składzie.
      Drugie npodejście: Bardzo dobry start juniorów Stali. Na wejściu w drugi łuk Hancock minął jednak Cyfera. Czas zwycięzcy: 60,22 sek.

• Bieg XI

Jepsen Jensen 3, Gomólski 0, Kasprzak 2, Holder 1
      Wynik biegu: 5-1
      Wynik meczu: 39-27
      Wynik dwumeczu: 80-76
      Tym razem to gorzowianie popisali się atomowym startem i znów powiększyli przewagę do 12 punktów. Na tę chwilę to oni są bliżej tutułu mistrza Polski. Czas zwycięzcy: 60,61 sek,

Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.