Pod koniec następnego tygodnia trening Stali Gorzów?...

  Pod koniec następnego tygodnia trening Stali Gorzów? [ZDJĘCIA]

  Zdjęcie autora materiału
  Alan Rogalski

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Przygotowania do sezonu na "Jancarzu".
  1/2
  przejdź do galerii

  Przygotowania do sezonu na "Jancarzu". ©Alan Rogalski

  W środę (7 marca) sprawdzaliśmy, jak przebiegają przygotowania do sezonu na obiekcie przy ul. Wrocławskiej 69 w Zielonej Górze. Wczoraj zaś odwiedziliśmy stadion im. Edwarda Jancarza przy ul. Śląskiej w Gorzowie.
  Ten, w odróżnieniu od zielonogórskiego, nie przywitał nas śniegiem. Temperatura powietrza zaczęła rosnąć, więc pokrywa śnieżna na gorzowskim owalu wczoraj przed południem utrzymywała się jedynie w okolicach pierwszego łuku. Na pozostałą część toru można było zacząć montować bandy. - Jeden łuk to jest jeden dzień, więc powinno zająć to nam przy tej deszczowej pogodzie od dwóch do trzech dni - powiedział „GL” Ireneusz Maciej Zmora, prezes Stali Gorzów.


  Na razie nawierzchnia toru jest bardzo zmarznięta, ale to z każdym dniem powinno się zmieniać. Do tego na „Jancarzu” będzie montowana ban¬da, która ma absorbować energię kinetyczną.

  W takim razie żółto-niebiescy wyjadą na tor? We wtorek i/lub środę, jednak na razie nie w Gorzowie. Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, pierwszy trening „Staleczki” odbędzie się w Ostrowie Wlkp. Do pierwszego treningu miało być dojść pod koniec nowego tygodnia. - Najważniejsze jest to, że sparingi z Falubazem Zielona Góra nie są zagrożone - cieszy się gorzowianin.

  Co zatem robią sami zawodnicy? Rafała Karczmarza oraz Bartosza Zmarzlika spotkaliśmy na rozdaniu nagród i stypendiów sportowych od prezydenta Gorzowa. Ten ostatni przyznał, że cały czas sprawdza prognozy pogody. - Chciałem wyjechać do Chorwacji czy Słowenii, ale i tam na razie nie ma szału. Decyzja zapadnie w weekend - mówił lider stalowców.

  OBEJRZYJ TEŻ: Życzenia na Dzień Kobiet od Oskara Serpina - kapitana piłkarzy ręcznych Stali Gorzów  Czytaj treści premium w Gazecie Lubuskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Znasz świetnego sołtysa lub rolnika? [NOMINUJ]

  Znasz świetnego sołtysa lub rolnika? [NOMINUJ]

  Przedszkole na medal! [ZGŁOSZENIA]

  Przedszkole na medal! [ZGŁOSZENIA]

  Filmowa wiosna w prezencie od Orange

  Filmowa wiosna w prezencie od Orange

  Od 17.04 fiskus już nie rozliczy PIT za ciebie. Jak teraz złożyć zeznanie roczne?

  Od 17.04 fiskus już nie rozliczy PIT za ciebie. Jak teraz złożyć zeznanie roczne?