Gala Legion Fight Night w Głogowie. Bilety są już w...

  Gala Legion Fight Night w Głogowie. Bilety są już w sprzedaży

  (abi)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Gala Legion Fight Night - tak było w ubiegłym roku

  Gala Legion Fight Night - tak było w ubiegłym roku ©Anna Białęcka

  Po sukcesie ubiegłorocznej gali organizatorzy idą za ciosem. W marcu czeka nas Legion Fight Night.
  Gala Legion Fight Night - tak było w ubiegłym roku

  Gala Legion Fight Night - tak było w ubiegłym roku ©Anna Białęcka

  Ubiegłoroczna gala zorganizowana w Hali Widowiskowo-Sportowej przyciągnęła tłumy widzów. Organizatorzy nie spodziewali się takiego sukcesu, ale już wtedy zapowiedzieli, że z chęcią przygotują kolejną odsłonę. I tak się stało. 21 marca czeka nas Legion Fight Night - wielkie widowisko z udziałem zawodników naszego rodzimego klubu i przeciwników z całej Polski.

  W sumie będzie można obejrzeć 11 walk.
  Wśród nich będą pojedynki toczone amatorsko przez młodych podopiecznych Legionu. Gwoździem programu będą trzy walki o pas mistrza Polski. W jednej z nich zmierzy się Patrycja Krawczyk. Nazwisko jej przeciwniczki poznamy na dniach. Drugą walkę stoczy Mateusz Hiki z Mariuszem Paryżem z Palestry Warszawa.

  Ostatnim pojedynkiem będzie walka Macieja Domińczaka ze swoim długoletnim rywalem Jakubem Jasionem z Piotrkowa Trybunalskiego. - To będzie taka troszkę walka z historią, bo znamy się od lat i nie raz już stawaliśmy naprzeciw siebie na ringu - mówi Maciej Domińczak. - To na pewno będzie ciężka walka, bo Jakub jest zawsze bardzo dobrze przygotowany. Myślę, że publiczność będzie miała co oglądać - dodaje kickboxer.

  Oprócz wspomnianych trojga zawodników na ringu zobaczymy też: Patryka Sagana, Dawida Kukłę, Mariusza Lacha, Tomasza Karpińskiego, Rafała Tęczę, Krzysztofa Małeckiego, Wiolettę Kowalską oraz Dominika Koniecznego.

  - W tym roku galę robimy zupełnie sami, bez pomocy osób i instytucji z zewnątrz - powiedział nam Domińczak. - Opieramy się jedynie na naszych przyjaciołach, sponsorach, władzach miasta oraz powiatu. Dzięki nim wszystkim, mam nadzieję, uda się wszystko podopinać na ostatni guzik i zrobić jeszcze lepszą galę niż w ubiegłym roku.

  Głogowską galę poprowadzi słynny Łukasz "Juras" Jurkowski, który był pierwszym mistrzem KSW, a obecnie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych komentatorów MMA i innych dyscyplin związanych ze sztukami walki.

  Zawody Legion Fight Night odbędą się 21 marca o godzinie 20. Bilety są już w sprzedaży. Można je kupić w czterech punktach w Głogowie: Biurze Obsługi Klienta MOK (tel. 76 833 65 84), MCK Mayday (tel. 76 853 41 73), Sklepie Fitway na Starym Mieście (tel. 76 846 68 86) oraz w kasie Pływalni Chrobry (tel. 76 833 22 55).

  Chcesz wiedzieć kto zagra na Przystanku Woodstock 2015? Przystanek Woodstock 2015: zespoły, kto zagra

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   GazetaLubuska.pl poleca:

   Pokażcie klasę 0-3 [Ranking]

   Pokażcie klasę 0-3 [Ranking]

   Pokażcie klasę 4-7 [Ranking]

   Pokażcie klasę 4-7 [Ranking]

   Rada rodziców na medal [ZAGŁOSUJ]

   Rada rodziców na medal [ZAGŁOSUJ]