FC Barcelona Lassa zniszczyła Stelmet BC Zielona Góra "trójkami"

(eska)
Euroliga. Stelmet BC Zielona Góra przegrał w czwartek we własnej hali z FC Barceloną Lassa 64:93. Mariusz Kapała / GL

Początek meczu był obiecujący. W pierwszej kwarcie zielonogórzanie walczyli jak równy z równym. Jednak później było już znacznie gorzej. Z kwarty na kwartę Hiszpanie powiększali przewagę i zadziwiali niesamowitą skutecznością, momentami wręcz ośmieszając mistrzów Polski. Zwłaszcza rzutami zza linii 6,75 m. Niemal każdy rzut wchodził do kosza. Zawodnicy z Barcelony aż 17 razy trafili za trzy punkty. A gospodarze zaledwie 3.

Tutaj zobaczysz **zapis relacji na żywo z pojedynku Stelmet BC Zielona Góra - FC Barcelona.**