I BIEG GAZETY LUBUSKIEJ. Nadal można się zapisywać!

  I BIEG GAZETY LUBUSKIEJ. Nadal można się zapisywać!

  Zdjęcie autora materiału
  Dariusz Brożek

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Masz jedyną okazję na start w biegu z okazji 65-lecia "Gazety Lubuskiej". 7 października czeka na ciebie superatmosfera i start pierwszej edycji Gazeta Lubuska Run. Nadal można się zapisywać, ale jedynie w dniu biegu w biurze zawodów. Zakończyły się zapisy elektroniczne.
  Bieg jest zabawą dla całej rodziny. "Gazeta Lubuska" zaprasza do zdrowego świętowania swojego jubileuszu 65 lat. Dorośli mogą startować na 10,5 km i 5,3 km. Pobiegną dwoma i jedną pętlą (krótszy bieg) leśnymi i polnymi drogami. Jest też krótki odcinek po asfalcie. Dla dzieci do 12 lat jest trasa 400 m, dla młodzieży do 15 lat dystans 1200 m. Dla wszystkich uczestników mamy medale, koszulki, po biegach posiłek. I obszerną relację zdjęciową, filmową na naszym portalu, także w gazecie. Będziecie mieć pamiątkę na lata. Na zwycięzców czekają nagrody rzeczowe.
  Pamiątkowy medal, zaprojektowany specjalnie na tę edycję biegu Gazety Lubuskiej, dla wszystkich uczestników, którzy ukończą bieg oraz koszulka.

  ZAPISY

  • Bieg Główny - rywalizacja odbywa się na dystansie ok.10,5 km (2 pętle po ok. 5,3 km), która wiedzie głównie leśnymi i polnymi drogami, z małym udziałem publicznych dróg asfaltowych. >>> ZAPISY
  • Bieg Hobby – jedna pętla (o długości ok. 5 km) trasy Biegu Głównego. >>> ZAPISY
  • Bieg Dzieci i Młodzieży- rywalizacja odbywa się na trasie o długości ok. 400 metrów i 1200 metrów, w pobliżu Ośrodka, rodzaj nawierzchni: drogi polne i szutrowe. >>> ZAPISY

  Nagrody rzeczowe dla I miejsc w kategorii open dla mężczyzn i kobiet.
  Rowery w nagrodę dla zwycięzców z I miejsc w kategorii open dla mężczyzn i kobiet. Najpierw pobiegają, potem mogą pojeździć.

  Start i meta wyznaczona jest w Ośrodku Wypoczynkowym Karina. W biegach na 10,5 km i 5,3 km mogą wziąć udział uczestnicy, którzy do dnia imprezy ukończą 16. rok życia, dokonają zgłoszenia i wpłacą opłatę startową. Zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać zgodę rodziców, lub prawnych opiekunów. Każdy zawodnik startuje na własną odpowiedzialność. Potwierdzi to w biurze zawodów podpisując oświadczenie o zdolności zdrowotnej do udziału w biegu. Organizatorzy zalecają przed rozpoczęciem przygotowań do biegu oraz w ich trakcie wykonania stosownych badań medycznych lub konsultacji lekarskiej, w zależności od wieku oraz kondycji fizycznej.
  Poza klasyfikacją generalną kobiet i mężczyzn bieg główny rozegrany zostanie kilku kategoriach wiekowych. Kobiety będą rywalizować w czterech kategoriach - od 16 do 29 lat, od 30 do 39 lat, od 40 do 49 lat oraz 50 lat i powyżej, natomiast mężczyźni w pięciu - od 16 do 29 lat, od 30 do 39 lat, od 40 do 49 lat, od 50 do 59 lat oraz 60 lat i powyżej,
  Zapisy elektroniczne trwają do 1 października, do godz. 18.00 na stronie internetowej: www.super-sport.com.pl. Jeśli po 1 października będą jeszcze miejsca, biegacze mogą zapisać się osobiście w biurze zawodów. W zawodach obowiązuje limit startujących. W biegu głównym i hobby wynosi on 500 osób (opłata startowa wynosi 45 zł, w dniu zawodów jeśli będą miejsca - 80 zł). Natomiast w biegach dla dzieci i młodzieży łącznie może wystartować najwyżej 150 osób (opłata 10 zł od osoby, w dniu zawodów jeśli będą miejsca 20 zł). Opłaty można uregulować wyłącznie za strony internetowej super-sport.com.pl.

  Przy organizacji pierwszej edycji "Gazeta Lubuska Run" - Gazetę Lubuską wspiera Ośrodek Wypoczynkowy Karina, firma H&S Media Consulting, gmina Pszczew, Nadleśnictwo Trzciel i Gminny Ośrodek Kultury w Pszczewie.

  Regulamin biegu

  Osoby i firmy zainteresowane kontaktem z organizatorami w sprawach marketingowych powinny dzwonić pod nr tel. 519 503 624, (email: Renata.Pekala@polskapress.pl), a w sprawach sportowych pod nr tel. 505 787 302, (email: biuro@hsmedia.pl).

  ---> UPOWAŻNIENIE DO ODBIORU PAKIETU STARTOWEGO
  ---> ZGODA OPIEKUNA NA START NIELETNIEGO

  Partner

  www.o-karina.pl

  SPONSORZY

  MC Studio


  ultimatewear.pl


  skokoloco.pl


  Pensjonat Gregor

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Załączniki (2)

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Partnerzy biegu

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   GazetaLubuska.pl poleca:

   Znasz nauczyciela, który zasługuje na medal? Zgłoś go!

   Znasz nauczyciela, który zasługuje na medal? Zgłoś go!

   Nowoczesna bankowość jest mobilna

   Nowoczesna bankowość jest mobilna

   Symphonica - zapraszamy na mocne brzmienia do Filharmonii Gorzowskiej

   Symphonica - zapraszamy na mocne brzmienia do Filharmonii Gorzowskiej