Do 2 listopada czekam na ewentualne reklamacje (tel. 519 503 695; mail [email protected]). W poniedziałek lub we wtorek (5 lub 6 listopada) opublikujemy listę nagrodzonych.
715 Sławomir Dittrich Zielona Góra
710 Weronika Sobczyk Drzonów
707 Edward Kukotko Zbąszynek
704 Sławomir Zewar Stary Kisielin
704 Grzegorz Szary Zielona Góra
703 Bogusław Szrama Sulechów
698 Tomasz Ziska Gorzów
694 Tadeusz Milewski Zielona Góra
692 Maciej Sajnóg Zielona Góra
690 Marcin Opala Zielona Góra
688 Tomasz Adamczak Zielona Góra
686 Edward Malinowski Gorzów
685 Grzegorz Paprocki Łagów
681 Karolina Maruda Zielona Góra
680 Anna Długosz Zielona Góra
680 Zdzisław Buszta Nowa Sól
679 Zdzisław Kumor Kożuchów
679 Dominik Skrzyński Zielona Góra
678 Stanisław Sychowski Gorzów
677 Bartek Miszta Zbąszynek
677 Dariusz Sindrewicz Zielona Góra
675 Danuta Maruda Zielona Góra
674 Beata Baran Zielona Góra
674 Wanda Kawarska Zielona Góra
672 Krzysztof Sobczyk Drzonów
667 Marcin Lisiecki Świdnica
666 Zenon Gąsior Sulechów
664 Jan Jóźwiak Gorzów
663 Arkadiusz Naskręt Droszków
662 Daniel Pałasik Łężyca
659 Janusz Żurowski Zielona Góra
659 Ryszard Maruda Zielona Góra
656 Adrian Mokras Zielona Góra
655 Bolesław Skrzyński Głogów
655 Przemysław Skrzyński Zielona Góra
655 Edyta Chojnacka-Ignatowicz Zielona Góra
654 Katarzyna Filipkowska Zielona Góra
650 Andrzej Opala Zielona Góra
648 Wiesław Szram Janczewo
648 Szymon Garczarek Zbąszynek
647 Łukasz Krysztofowicz Gorzów
646 Paweł Kiciński Sulechów
646 Piotr Jarczyński Nowa Sól
644 Leszek Mokras Zielona Góra
643 Artur Czernicki Urzuty
641 Zbigniew Dittrich Zielona Góra
641 Józef Dębicki Ługi
638 Krzysztof Ziska Gorzów
638 Bartosz Szram Janczewo
636 Grzegorz Dębicki Ługi
636 Agnieszka Bińkowska Zielona Góra
631 Jacek Ligocki Zielona Góra
630 Przemysław Trubiłowicz Zielona Góra
630 Małgorzata Papińska Łaz
629 Igor Seredyński Klenica
628 Andrzej Korycki Żary
625 Bożena Baliniak Nietków
625 Klaudia Korycka-Czech Żary
623 Marek Kwiatkowski Zielona Góra
621 Zofia Ziska Gorzów
620 Stanisław Skrzyński Zielona Góra
619 Bogdan Łuksa Zielona Góra
618 Tomasz Powęski Zielona Góra
615 Adriana Haryza Zielona Góra
615 Zenon Matuszewski Międzyrzecz
613 Piotr Howis Zielona Góra
609 Sebastian Baliniak Nietków
608 Bogdan Rejman Zielona Góra
608 Mirosław Czerniak Zielona Góra
608 Bogdan Rybicki Zielona Góra
607 Wioletta Biernat Żary
606 Piotr Pikuła Gorzów
605 Adam Kasiński Zielona Góra
605 Tomasz Gil Zielona Góra
605 Wacław Pawłowski Zielona Góra
604 Daniel Korczyński Zielona Góra
604 Sławomir Ziubrzyński Klenica
603 Stefan Orłowski Gorzów
600 Andrzej Koszewnik Międzyrzecz
599 Janusz Hauke Zielona Góra
599 Zdzisław Pawlisz Białczyk
596 Roman Sobierajski Kruszyna
595 Piotr Orzechowski Łagów
594 Violetta Przybylska Poznań
593 Andrzej Długosz Zielona Góra
592 Danuta Sopniewska Żary
591 Dariusz Budzyński Racula
588 Henryk Naskręt Droszków
587 Artur Szablewski Gorzów
584 Krzysztof Goździk Gronów
581 Maria Rybicka Zielona Góra
580 Jerzy Kurzawski Skwierzyna
579 Mariusz Kopka Gubin
577 Jan Milewski Zielona Góra
577 Zdzisław Stonoga Pniów
577 Andrzej Kruszyński Jaromierz
576 Stanisław Korczyński Zielona Góra
575 Jerzy Kwaśny Gubin
573 Wojciech Kurzawski Skwierzyna
572 Stanisław Hałko Krosno Odrzańskie
570 Mariusz Kasiński Zielona Góra
570 Katarzyna Budzyńska Racula
568 Wiesław Klimowski Zielona Góra
567 Kazimierz Świtalski Ceber
564 Tomasz Białowąs Zielona Góra
563 Czesław Gralak Pławin
563 Grzegorz Junke Zielona Góra
561 Kamil Sajnóg Zielona Góra
560 Romuald Ignatowicz Zielona Góra
560 Sebastian Rybicki Zielona Góra
559 Piotr Richter Zbąszynek
543 Edward Papiński Łaz
539 Julian Żurowski Zielona Góra
539 Adrian Zasiadły Babimost
535 Sławomir Sawicki Klenica
534 Mirosława Długosz Zielona Góra
532 Dominik Biernat Żary
529 Eugeniusz Baliniak Nietków
528 Arkadiusz Rybicki Zielona Góra
521 Teresa Zarzecka Zielona Góra
517 Mateusz Rybicki Zielona Góra
513 Marek Czernicki Urzuty
508 Ireneusz Wróbel Kopanica
503 Łukasz Kurzawa Zielona Góra
502 Sylwester Chudy Gorzów
499 Paweł Fedorski Sulechów
497 Zygmunt Zawistowski Ściechówek
469 Józef Łazaruk Droszków
463 Sabina Sobstyl Gorzów
461 Krzysztof Jędrasik Klenica
447 Radosław Maruda Zielona Góra
439 Sebastian Długosz Zielona Góra
439 Andrzej Berliński Gorzów
421 Wiesław Nowak Gorzów
420 Andrzej Szary Zielona Góra
406 Grzegorz Niemiec Zielona Góra
402 Anna Fedorska Sulechów
383 Emil Grabowski Zielona Góra
378 Zbigniew Koryciński Zielona Góra
358 Jan Kurzawa Zielona Góra
355 Tomasz Suchocki Trzciel
347 Sławomir Kotlicki Myślibórz
341 Robert Krużyński Kożuchów
341 Kacper Pels Zielona Góra
339 Andrzej Skrabacz Gorzów
330 Michalina Sołtysiak Zielona Góra
321 Paweł Maślanka Staropole
307 Lidia Urbańska Gronów
296 Przemysław Kulbida Żary
285 Zenon Łohunko Brzezinka
285 Paweł Bożko Kłodawa
284 Rafał Bujak Gronów
279 Radosław Kowalik Zielona Góra
261 Henryk Jacyno Zielona Góra
260 Zdzisław Szwalski Gorzów
260 Eckhard Ulrich Konotop
253 Mateusz Urbaniak Drezdenko
252 Ryszard Czarniecki Zielona Góra
248 Wojciech Gwóźdź Zielona Góra
243 Zbigniew Płatek Lubsko
231 Bartosz Bureń Zielona Góra
210 Marcin Wołk-Lewanowicz Zielona Góra
204 Anna Chodor Zielona Góra
201 Zbigniew Ostrowski Zielona Góra
193 Piotr Kocieł Zielona Góra
185 Dariusz Chodor Zielona Góra
182 Przemysław Pokacki Gorzów
178 Andrzej Sołtysiak Zielona Góra
159 Robert Biel Zielona Góra
148 Roman Luczek Zielona Góra
113 Mariusz Narkiewicz Lubów
111 Piotr Czabanowski Droszków
104 Aleksandra Koperska Zielona Góra
83 Dominika Matula Szklarka Radnicka
79 Marcin Wołoszyn Konotop
74 Tomasz Bożko Kłodawa
70 Wiesław Fricz Gorzów
68 Stanisław Osadców Sterków
66 Alina Żurowska Zielona Góra
61 Lubomir Garbowski Zielona Góra
46 Urszula Maruda Zielona Góra
46 Przemysław Pudliszewski Wymiarki
45 Piotr Szlingert Lubiszyn
37 Stanisław Łebek Nowy Kisielin
34 Czesław Sokołowski Zielona Góra
33 Weronika Winczewska Krosno Odrzańskie
31 Małgorzata Adler Zielona Góra
30 Rafał Mąka Letnica
30 Krzysztof Węgrzynowski
28 Tomasz Guzik Zielona Góra
28 Stanisław Mazgaj Zielona Góra
27 Waldemar Redler Zielona Góra
27 Marcin Ciesielski Przylep
27 Grzegorz Kąkolewski Zielona Góra
26 Sebastian Pawlik Zielona Góra
24 Marek Grzegorski Zielona Góra
23 Teresa Celak Zielona Góra
23 Leszek Jurkowski Zielona Góra
21 Tomasz Pawlik Zielona Góra
21 Łukasz Puszkarski Zielona Góra
20 Wiesław Białowąs Zielona Góra
20 Krzysztof Kulas Poznań
19 Stanisław Piątek Sulechów
19 Marian Kotarski Zielona Góra
18 Robert Kobryń Zielona Góra
16 Mateusz Żurawicki Krzywaniec
16 Jarosław Herkt Zielona Góra
14 Bogdan Chanko Żagań
10 Przemysław Duszyński Sulechów
8 Krzysztof Pawlik Zielona Góra
7 Jarosław Gajda Rudna
Motoryzacja do pełna! Ogłoszenia z Twojego regionu, testy, porady, informacje
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?