MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu ,,Nasze Dobre"

(wak)
Dotychczas chęć uczestniczenia w rywalizacji wyraziło 11 firm. Czekamy na kolejne.

Na prośbę przedsiębiorstw, które zgłosiły chęć udziału, ale nie dopełniły jeszcze formalności. przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do 21 października. (zgłoszenia z wtorku, bo wtedy wysyłamy do druku ten dodatek).

Są to:

1. Ekobud z Zielonej Góry to nie tylko znana firma budowlana, ale też właściciel minibrowaru Haust, w którym produkuje się kilka gatunków piwa. Piwo to już zdobyło kilka prestiżowych wyróżnień.

2. Lubuski Fundusz Poręczeń Kredytowych z Zielonej Góry świadczy swoje usługi mikro, małym oraz średnim przedsiębiorcom zatrudniającym do 250 osób, prowadzącym działalność gospodarczą w Lubuskiem.

3. Ośrodek Szkolenia Kierowców Mikrus z Gorzowa istnieje 18 lat. Szkoli kierowców na kategorie A, B, C, B + E i C + E. Ma własna bazę szkoleniową, w tym plac manewrowy.

4. Stream Soft z Zielonej Góry oferuje szeroki pakiet programów komputerowych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw.

5. Lodziarnia All Angelo z Zielonej Góry istnieje od dwóch lat a już jest znanym producentem lodów. A także zgłoszonej do konkursu gorącej czekolady na pikantno.

6. Bartosz z Żar to znany w Polsce producent płaszczy, szczególnie damskich. Firma zajmuje się także produkcją bielizny oraz ubrań dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

7. Bank Informacji Gospodarczej Antoniewicz z Zielonej Góry zajmuje się działalnością związaną z bazą danych, ich przetwarzaniem, badaniem rynku i opinii publicznej.

8. Omni Modo z Nowej Soli jest producentem odzieży. Firma zgłosiła jednak do konkursu torbę ,,Pro Solar'', która jest wyposażona w ogniwa słoneczne oraz akumulator.

9. W Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze - jako jedynym w Polsce - uruchomiono dwie nowe specjalności: winiarz i barman-sommelier. Oferta jest skierowana do uczniów Technikum Organizacji Usług Gastronomicznych a nauka trwa dwa lata.

10. Spółdzielnia Inwalidów PRESPO w Słubicach zatrudnia ponad 100 osób i zajmuje się głównie szyciem odzieży ochronnej, roboczej, sportowej a także specjalistycznej z tkanin Gore-Tex.

11. Fabryka Nici Amanda w Sulechowie istnieje już 20 lat. Jest znanym producentem szerokiej gamy nici. Jednak do konkursu Amanda zgłosiła szafkę ekspozycyjną, pozwalająca na prezentację nici.

W konkursie mogą wziąć udział firmy prowadzące działalność gospodarczą w zasięgu ukazywania się ,,GL", a więc także poza województwem lubuskim. Warunkiem jest, aby działały ponad rok i posiadały wszelkie upoważnienia, certyfikaty i zezwolenia. Mogą zgłaszać produkty lub usługi.

Oceni je kapituła konkursu i może przyznać do 10 znaków jakości ,,Nasze Dobre - Gazeta Lubuska'' i statuetek. Jeden ,,Najpopularniejszy Produkt czy Usługę Czytelników Gazety Lubuskiej'' wybiorą sami Czytelnicy w głosowaniu SMS-owym.

Produkty lub usługi należy zgłaszać do 21 października 2009 roku. Obowiązują trzy kategorie zgłoszeń: artykuły spożywcze, artykuły przemysłowe i usługi.

Szczegóły związane z konkursem, regulamin oraz deklarację zgłoszenia znajdziecie Państwo w portalu internetowym ,,GL'': www.gazetalubuska.pl/naszedobre.

Po dokonaniu zgłoszenia, z usługodawcą lub producentem skontaktuje się pracownik ,,GL", aby uzupełnić niezbędne formalności. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na uroczystej gali, znajdą się też na łamach ,,Gazety Lubuskiej'' oraz na stronach internetowych, w tym w serwisie Strefa Biznesu.

ZAPAMIĘTAJ!
1. Regulamin, ankiety i deklaracje zgłoszeniowe na:
www.gazetalubuska.pl/naszedobre
2. Wypełnione ankiety można przesłać pocztą lub dostarczyć osobiście.
3. Zgłoszenia będą przyjmowane do 21 października br.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetalubuska.pl Gazeta Lubuska