Żołnierze Powstania Warszawskiego w labiryncie podziemnego miasta

  W 1. odcinku "Tajemnic Państwa Podziemnego" rekonstruujemy koszmarny świat warszawskich kanałów oraz badamy techniki, których używali powstańcy, by przetrwać pod ziemią. Obejrzyj go lub przejdź do pełnego wydania Powstania Warszawskiego.

  Obejrzyj wszystkie odcinki
  Zwiń
  Obejrzyj wideo
  Drożdżówki wracają do szkół, internet kpi [WIDEO]

  Drożdżówki wracają do szkół, internet kpi [WIDEO]

  Fakty TVN/x-news

  Gazeta Lubuska

  Gazeta Lubuska

  - Drożdżówka jest takim symbolem szkolnym i ma w sobie mniej cukru niż pączek – powiedziała minister edukacji narodowej tłumacząc, dlaczego negocjowała z ministrem zdrowia powrót akurat tej "słodkości" do szkolnych sklepików.
  W piątek, 2 października, rano Joanna Kluzik-Rostkowska oznajmiła z radością na antenie RMF FM, że drożdżówki wrócą do szkół. Słodycze zniknęły ze szkolnych sklepików i stołówek po wejściu w życie nowych przepisów.

  Nowe przepisy dotyczące produktów w szkolnych sklepikach od początku wzbudzają kontrowersje. Oryginalny protest zorganizowali licealiści z II LO w Gorzowie. We wtorek 8 września w nieczynnym już sklepiku szkolnym powiesili klepsydry i zjedli śniadanie przy zniczach.


  Po informacji o powrocie drożdżówek, w internecie pojawiły się memy i ironiczne komentarze.  Kup prenumeratę cyfrową Gazety Lubuskiej i otrzymaj:

  • dostęp do wszystkich treści Gazety Lubuskiej
  • codzienne e-wydanie Gazety Lubuskiej
  • artykuły, reportaże, wywiady i multimedia
  • co tydzień nowy numer ekstramagazyn.pl

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nasze akcje

  Wideo