Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT SPORTOWY 2023
Sportowy Talent Roku
Głosowanie będzie trwać do piątku, 29 grudnia 2023 r. do godz. 20:30. Informacji udziela Agnieszka Grzelka - tel. 502499776, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Jan Butrym
miniżużel, Guks Speedway Wawrów
930głosów -
Wiktor Judek
pływanie, Aquarius MOSIW Międzyrzecz
593głosy -
Oskar Perdoch
motocross, CrossTeam Zielona Góra
557głosów -
Hania Eckert
judo, Washi Konotop
431głosów -
Borys Barcik
piłka nożna, Stilon Gorzów
323głosy -
Aleksander Marek
zapasy, Orlęta Trzciel
216głosów -
Milena Żeno
pływanie, Aquarius MOSIW Międzyrzecz
164głosy -
Franciszek Kopala
piłka nożna, Akademia Piłkarska Reissa Drezdenko
156głosów -
Paweł Baryłka
Żużel, Guks Wawrów, Stal Gorzów
143głosy -
Dominik Baryłka
Żużel, Stal Gorzów
142głosy -
Nadia Furmanek
lekkoatletyka, LKS Lubusz Słubice
136głosów -
Filip Bęczkowski
żużel, Stal Gorzów
123głosy -
Maksymilian Wysoczański
karate, Klub Sportowy Jaguar
110głosów -
Bartosz Jodłowski
piłka nożna, Ilanka Rzepin
103głosy -
Adam Leśkiewicz
piłka nożna, PAP Bosko Sulęcin
81głosów -
Natalia Wojciechowicz
lekkoatletyka, ULKS SPRINTER Uczniowski Ludowy Klub Sportowy
70głosów -
Aleksander Wrona
zapasy, Zapasy UKS ZST Lubsko
56głosów -
Konrad Kałasznikow
karate, Klub Karate Nidan Zielona Góra
55głosów -
Bartosz Radny
koszykówka, Green Star BC Zielona Góra
53głosy -
Kacper Saleta
piłka nożna, Korona Wschowa
30głosów -
Nina Bos
szachy, Akademia Szachowa Zielona Góra
30głosów -
Tobiasz Głogowski
piłka nożna, Junior Casada Różanki
30głosów -
Filip Łyczewski
motoryzacja wyścigi samochodowe, Husaria
26głosów -
Bartosz Orczykowski
piłka nożna, SKS w SP 6 Nowa Sól
25głosów -
Marcin Bartoszewski
lekkoatletyka, ALKS AJP Gorzów Wielkopolski - filia w Krośnie Odrzańskim
25głosów -
Szymon Szczepaniak
koszykówka, MKK Basket
25głosów -
Cezary Trojanowski
piłka nożna, Lyo-Tech Orzeł Międzyrzecz
24głosy -
Filip Jakubowski
lekkoatletyka, MULKS 'Postomia' Sulęcin - Kołczyn
24głosy -
Lena Mendzelewska
szachy, Klub Szachowy Odrodzenie Kożuchów
23głosy -
Michał Zydorowicz
bmx, Ave Bmx, Fundacja Nutria Hunters, Fundacja Sportów Miejskich
18głosów -
Oskar Kuras
piłka nożna, Lyo-Tech Orzeł Międzyrzecz
18głosów -
Kacper Woźny
piłka nożna, Korona Wschowa
17głosów -
Joanna Frątczak
piłka nożna, KS Sparta Grabik
16głosów -
Marcel Szymczak
piłka nożna, Leśnik Słone
16głosów -
Jan Hrypiński
piłka nożna, KS Promień Żary
15głosów -
Karina Lubecka
tenis ziemny, ProTennis Słubicka Szkoła Tenisa
15głosów -
Marcel Maliszewski
piłka nożna, Akademia Sportu Orły
15głosów -
Helena Puławska
tenis stołowy, UKS Spartakus Otyń
14głosów -
Martyna Grajcar
karate, Karate Klub Kontra Żary
12głosów -
Jakub Godzina
żużel, Stal Gorzów
11głosów -
Hubert Świerkowski
piłka nożna, TS Przylep
10głosów -
Marcelina Rachańska
lekkoatletyka, MKL Puszcza Drezdenko
10głosów -
Gracjan Jarmużyński
piłka nożna, Gold-Las Budowlani Murzynowo
7głosów -
Katarzyna Przybylska
akrobatyka powietrzna, Ks Art
6głosów -
Kewin Nycz
żużel, Stal Gorzów
6głosów -
Michalina Piróg
piłka siatkowa, USA BEACH Volley Lubsko
6głosów -
Matylda Lubecka
jeździectwo, Klub Sportowy Nysa Gubin
5głosów -
Lena Szawiel
kick-boxing, KS Dragon Gorzów Wielkopolski
3głosy -
Natalia Adamczak
piłka nożna, Promień Żary Women
3głosy -
Magdalena Śpiewak
Zapasy, Orlęta Trzciel
3głosy -
Igor Jodłowski
piłka nożna, Ilanka Rzepin
1głos -
Katarzyna Dąbrowska
tenis ziemny, Zielonogórski Klub Tenisowy
1głos -
Michał Kiernożycki
lekkoatletyka, MLKS Agros Żary
1głos -
Rafał Prokopowicz
rugby, Wataha Rugby Club Zielona Góra
1głos -
Mikołaj Zadworny
motocross, WKM Wschowa
1głos -
Nina Andrzejczuk
Tenis Ziemny, ProTennis Słubicka Szkoła Tenisa
1głos -
Adrianna Wasilewska
lekkoatletyka, MLKS Agros Żary
— -
Amelia Kowzan
sporty walki, Żarski Klub Sportów Walki
— -
Amelia Turczyk
kajakarstwo, KKS Nowa Sól
— -
Hanna Bielecka
lekkoatletyka i kickboxing, AZS AWF Gorzów Wielkopolski, KS Dragon
— -
Henryk Jankowski
tenis stołowy, UKS Spartakus Otyń
— -
Kacper Twardy
lekkoatletyka, MLKS Agros Żary
— -
Kuba Jeger
tenis stołowy, Mow babimost
— -
Lenka Jankowska
tenis stołowy, UKS Spartakus Otyń
— -
Patryk Żyworonek
tenis stołowy, ZKS Palmiarnia Zielona Góra
— -
Piotr Krajewski
ju-jitsu, judo, Stowarzyszenie Ronin Kindai Ju-Jitsu
— -
Tymon Rosiński
judo, UKS Olimp Nowa Sól
— -
Wojciech Urbaniak
koszykówka, BC Swiss Krono Żary
— -
Zofia Goździk
piłka nożna, KS Promień Żary
— -
Matylda Kąkol
Tenis Ziemny, ProTennis Słubicka Szkoła Tenisa
—