Głosowanie zakończone
Plebiscyt: MISTRZOWIE SMAKU
Wybieramy Menedżera Gastronomii Roku Polski
- Osoba, który zdobędzie najwięcej głosów otrzyma tytuł Menedżer Gastronomii Roku Polski 2023 oraz nagrodę 5000 złotych.
- Koniec głosowania w poniedziałek, 30 października o godz. 21:00. Informacje: Agnieszka Grzelka - tel. 502 499 776.
-
Emilia Wilusz
Park Restaurant, Koszalin
1215głosów -
Barbara Nawrat
Restauracja Przystanek, Kocierz Moszczanicki
1117głosów -
Radosław Sobota
Restauracja Izabella, Obrzycko
752głosy -
Adrian Michalak
Zajazd Lottos, Pleszew
375głosów -
Wojciech Targosz
REZO Resto & Bar, Sucha Beskidzka
352głosy -
Agnieszka Aniołowska
LEntre Villes, Sopot
195głosów -
Dariusz Piotrowski
Hotel i Restauracja Toscania, Włoszakowice
89głosów -
Agata Kulbacka
Hotel Wojciech, Augustów
66głosów -
Dawid Kubosz
Olesno, Olesno
50głosów -
Łukasz Chmielewski
The bridge Wroclaw, Wrocław
45głosów -
Angelika Bąk
Pizzeria Nyska, Nysa
40głosów -
Agnieszka Banasik
Centrum Arka, Radom
35głosów -
Iwona Kasperek
Dwór Anna, Jakubowice Konińskie
30głosów -
Barbara Mojsiewicz
Restauracja Albatros, Augustów
10głosów -
Patrycja Zych-Kozioł
Ciacho Bez Cukru, Tarnów
10głosów -
Gracja Maciejczak
Gofiarnia, Gorzów Wielkopolski
10głosów -
Paweł Markowski
Surf Tawerna, Władysławowo
8głosów -
Sylwia Pawłowska
Romeo&Julia, Głogowo
5głosów -
Michał Szupieńko
Hewelke Restaurant & Bakery, Gdańsk
5głosów -
Martyna Kucharczyk
Casablanca, Starachowice
5głosów -
Agnieszka Romaniuk
Restauracja Kryształowa-Hotel Koronny, Zamość
5głosów -
Karol Garlacz
Restauracja Romero, Wyszków
2głosy -
Ewelina Walania
Hotel Branicki, Białystok
— -
Sebastian Żurawik
Restauracja Powidło Smaki Regionu, Czarnowo
— -
Agnieszka Tajar
Bar Krokiecik, Świecie, Grudziądz
— -
Bartłomiej Kamiński
Gościniec Groblice Ustroń, Ustroń
— -
Sabina Mrozek
Restauracja Wirtuozeria, Bielsko-Biała
— -
Agnieszka Szczerba
Wilczyniec, Śladków Mały
— -
Łukasz Niebudek
Głodzilla, Pińczów
— -
Dominika Groszek
Focus Hotel, Szczecin
— -
Paweł Wójcik
Sowa Restauracja, Szczecin
— -
Ewelina Luberda
Zazie bistro, Kraków
— -
Sebastian Rutkowski
Restauracja Rajskie Manu, Łódź
— -
Magdalena Kowalska
Metalurgia restauracja & browar, Radomsko
— -
Edyta Krzak
Restauracja/Hotel Pod Ratuszem, Wieluń
— -
Ewelina Ejfler
Diana 629 Restaurant, Porosiuki
— -
Grzegorz Jurkowski
Chorwackie Smaki, Nysa
— -
Szymon Kalisz
Loft 18 Restaurant & Bar, Polańczyk
— -
Dominika Mazurkiewicz
Dwór Boratyn, Boratyn
— -
Jagoda Pięciak
Restauracja Pietraszówka, Boguchwała
— -
Lidia Soszyńska
Warszafka, Siedlce
— -
Mateusz Piotrowski
Restauracja Rybaczówka, Bogaczewo
— -
Justyna Dzigda
Restauracja Rybaczówka, Bogaczewo
— -
Karolina Mróz
Loft1, Działdowo
— -
Julita Kaźmierczak
Ranczo Radosław, Radosław
— -
Patrycja Chojnacka
MondoDellaPizza, Świdnica
— -
Mariusz Bazylińsko
Stolarnia Cafe, Łagów
— -
Klaudia Kałek
Restauracja & Pizzeria Palmiarnia, Gubin
—