Paweł Gąbka i Maciej Kulesz wygrali turniej szachowy w Pszczewie

(dab)
Paweł Gąbka i Maciej Kulesz wygrali turniej szachowy, rozegrany ostatnio w Pszczewie. Dariusz Brożek
W dorocznym turnieju szachowym wystartowało łącznie 20 zawodników - ośmiu w kategorii dzieci i młodzieży do 16. roku życia oraz 12 dorosłych.

Wśród najmłodszych zawodników bezkonkurencyjny był Maciej Kulesz. Na drugiej pozycji uplasował się Hubert Kubiszewski, zaś na trzeciej Jan Bejmowicz.

W kategorii dorosłych wygrał Paweł Gąbka. Drugie miejsce wywalczył Adam Rabczewski, natomiast trzeci był Artur Dietrich.

Zwycięzcy otrzymali puchary, ufundowane i wręczone przez wójta Waldemara Górczyńskiego.