Wypadek w powiecie kieleckim. Gałąź prawie wbiła się w...

  Wypadek w powiecie kieleckim. Gałąź prawie wbiła się w kierowcę

  elzem

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Świętokrzyskie

  Wypadek w powiecie kieleckim. Gałąź prawie wbiła się w kierowcę
  1/4
  przejdź do galerii

  ©Facebook OSP Mąchocie Kapitulne

  Niebywałe wprost szczęście miała kobieta, w której samochód wbiła się spora gałąź o centymetry zaledwie mijając siedzenie kierowcy. Strażacy - ochotnicy z Mąchocic, którzy jako pierwsi przybyli na miejsce mówili, że byli świadkami ofiarowania drugiego życia.
  Do zdarzenia doszło w czwartkowy poranek w na drodze w Ameliówce niedaleko Kielc. Pięć minut od zgłoszenia na miejscu pojawili się strażacy - ochotnicy z Mąchocic Kapitulnych. - Seat Cordoba w wyniku poślizgu wypada z drogi, spada w dół i spoczywa na dachu. Kierująca wydostaje się z pojazdu przy pomocy świadków. My dokonujemy zabezpieczenia miejsca zdarzenia i udzielamy pierwszej pomocy do czasu przyjazdu pogotowia. Po nas na miejsce docierają zastępy JRG 1 Kielce na czele z dowódcą zmiany 1 oraz policja w łączonym patrolu wozem Żandarmerii Wojskowej - tak opisują zdarzenie na swoim fanpage.

  Piorunujące wrażenie robią zdjęcia z kolizji - przez środek auta przechodzi sporej grubości gałąź, o centymetry mijając siedzenie kierowcy. - Dziś byliśmy świadkami ofiarowania chyba drugiego życia - zdjęcia mówią same za siebie a kobieta wychodzi ze zdarzenia bez szwanku i po przebadaniu pozostaje na miejscu zdarzenia - komentują strażacy z OSP Mąchocice.

  Zobacz także: Kierowca ściął sygnalizator w Kielcach  Złoty rower przyjedzie do Kielc - WSZYSTKO O KIELCE BIKE-EXPO 2017
  Czytaj także

   Komentarze (6)

   Wszystkie komentarze (6) forum.gazetalubuska.pl

   PREMIERY

   SAMOCHODY UŻYWANE

   PRZEPISY

   PORADY

   RAPORTY

   Gry On Line - Zagraj Reklama