(dab)
W zawodach strzeleckich wystartowało 38 osób.
W zawodach strzeleckich wystartowało 38 osób. Dariusz Brożek
W niedzielę w Przedlesiu rozegrano turniej strzelecki o tytuł mistrza gminy.

Zawodnicy strzelali z karabinków kbks do tarcz oddalonych o 50 m. od ich stanowisk. Wśród kobiet bezkonkurencyjna była Agnieszka Pilarska, która wystrzelała 70 punktów na 100 możliwych. Drugie miejsce zajęła Beata Helmut (61 pkt), trzecie zaś Marzena Urban (55 pkt.).

W kategorii mężczyzn wygrał Łukasz Pończocha (83 pkt). Drugi był Maciej Pilarski z 79 punktami na koncie. Tyle samo punktów zdobył w pierwszej serii Krzysztof Szczechowski. W drugiej był jednak o jedno "oczko" gorszy, dlatego zajął trzecie miejsce.

Nagrodami były puchary ufundowane przez burmistrza Romana Musiała, które w jego imieniu wręczył zwycięzcom sekretarz urzędu Mieczysław Stec.