lubuskie smaki
  Mistrzowie grillowania! Mamy już pierwszy konkursowy przepis...

  Mistrzowie grillowania! Mamy już pierwszy konkursowy przepis

  Marta Czarnecka

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Kamila Perlikiewicz zdradza swój najlepszy przepis na grillowanego lina.

  Kamila Perlikiewicz zdradza swój najlepszy przepis na grillowanego lina. ©Kamila Perlikiewicz

  Kamila Perlikiewicz do konkursu zgłosiła przepis na grillowanego lina z dodatkiem świeżej natki pietruszki, tymianku i czosnku. Po prostu pycha!
  Kamila Perlikiewicz zdradza swój najlepszy przepis na grillowanego lina.

  Kamila Perlikiewicz zdradza swój najlepszy przepis na grillowanego lina. ©Kamila Perlikiewicz

  Trzy przepisy, które zdobędą najwięcej punktów w głosowaniu Czytelników, nagrodzimy zestawami nagród od Tesco. W skład zestawu wchodzi grill oraz zestaw przypraw Tesco Grill. Mariusz Kapała

  Trzy przepisy, które zdobędą najwięcej punktów w głosowaniu Czytelników, nagrodzimy zestawami nagród od Tesco. W skład zestawu wchodzi grill oraz zestaw przypraw Tesco Grill.
  (fot. Mariusz Kapała)

  Przepis na lina z grilla wraz z lista skłaników i zdjęciem potrawy znajdziesz na stronie konkursu grillowego >> KONKURS MISTRZOWIE GRILLOWANIA: PRZEPIS NA LINA Z GRILLA

  Znasz inny pomysł na grillowaną rybę? Potrafisz przyrządzić idealnie chrupiący boczek, soczystą karkówkę czy aromatyczne warzywa? Podziel się przepisem i zostań mistrzem grilla.

  Wszystkich amatorów grillowania zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie. Wystarczy przysłać swój popisowy przepis na danie z grilla i dołączyć przynajmniej jedno, autorskie zdjęcie proponowanej potrawy.

  Do wygrania są trzy zestawy nagród o wartości 115 zł każdy ufundowane przez Tesco. W skład każdego zestawu wchodzi grill oraz zestaw przypraw Tesco Grill.

  Nagrodę przekażemy autorom trzech przepisów, których dania zdobędą największą liczbę głosów od naszych Czytelników.

  JAK DODAĆ PRZEPIS DO KONKURSU NA MISTRZOWSKIE DANIE Z GRILLA?

  Zgłoszenie można dodać przez stronę konkursową. W polu "Nazwa" należy wpisać nazwę zgłaszanego dania, a w polu "Opis" listę potrzebnych składników oraz sposób przygotowania potrawy. Na końcu należy dopisać swoje imię i nazwisko. Można dodać kilka zdań na temat samego dania (z jakimi dodatkami warto je serwować, czy danie jest pikantne, czy nadaje się dla dzieci, ile czasu zajmuje przygotowanie itp.). Na koniec dodaj od jednego do maksymalnie ośmiu zdjęć konkursowej potrawy.

  >> DODAJ PRZEPIS DO KONKURSU NA MISTRZOWSKIE DANIE Z GRILLA

  Pamiętaj, ze zdjęcia muszą być Twojego autorstwa. Do konkursu nie można przysyłać zdjęć pochodzących ze stron internetowych.


  GŁOSOWANIE W KONKURSIE NA MISTRZOWSKIE DANIE Z GRILLA
  O tym, kto zdobędzie nagrodę zdecydują Czytelnicy w głosowaniu na stronie konkursowej. Głosowanie będzie odbywało się na dwa sposoby:

  1. Głosowanie za pośrednictwem strony konkursowej tzw. kliknięcia. Każde kliknięcie to 1 punkt (codziennie można oddać maksymalnie trzy głosy z jednego urządzenia).

  2. Głosowanie za pośrednictwem SMS-ów. Jeden SMS to 10 punktów w konkursie (codziennie można oddać nieograniczoną liczbę SMS-ów). Koszt SMS-a to 2,46 zł z vat.

  Nagrody otrzymają autorzy trzech przepisów, które w głosowaniu Czytelników zdobędą najwięcej punktów.

  Zapraszamy do zabawy!
  Fundator nagród

  Fundator nagród


  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   lubuskie smaki
   lubuskie smaki
   lubuskie smaki

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej