Legia-Borussia. Mecz podsumowują internauci [MEMY]

red.
22 listopada Legia zmierzyła się w Dortmundzie z Borussią. W pierwszym meczu warszawiacy przegrali 0:6. Wynik wtorkowego spotkania? Od 10. do 32. minuty w meczu Borussii z Legią padło aż siedem bramek. Ostatecznie Niemcy wygrali 8:4. Taka sytuacja pokazuje, że Legia jest inną drużyną niż kilka tygodni temu. Doceniają to internauci, którzy też są dużo bardziej optymistyczni. Zobaczcie memy!Zobacz również: "Borussia wszystko wyjaśniła w 200 sekund". Szalony wieczór w Dortmundzie okiem niemieckich dziennikarzyźródło:Agencja TVN/x-news demotywatory.com
22 listopada Legia zagrała w Dortmundzie z Borussią. W pierwszym meczu warszawiacy przegrali 0:6. Wynik wtorkowego spotkania? Od 10. do 32. minuty w meczu Borussii z Legią padło aż siedem bramek. Ostatecznie Niemcy wygrali 8:4. Taka sytuacja pokazuje, że Legia jest inną drużyną niż kilka tygodni temu. Doceniają to internauci, którzy też są dużo bardziej optymistyczni. Zobaczcie memy!