Mamy dla Was zaproszenia do cyrku w Kostrzynie nad Odrą!...

  Mamy dla Was zaproszenia do cyrku w Kostrzynie nad Odrą! (konkurs zakończony, lista nagrodzonych)

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Cyrk Zalewski rozpoczął kolejny sezon swojej trasy po całej Polsce. W mieście Kostrzyn nad Odrą będzie już 15 kwietnia. Widowisko odbędzie się przy ulicy Wodnej o godz. 17:00. Dla naszych Czytelników mamy trzy zaproszenia (rodzic + dziecko do 10 roku życia)
  Chcesz 15 kwietnia o godz. 17 w Kostrzynie nad Odrą obejrzeć zapierające dech w piersiach widowisko?

  Mamy trzy podwójne (rodzic + dziecko do 10 roku życia) zaproszenia na występ Cyrku Zalewski!

  Odpowiedz na pytanie:
  Które elementy widowiska cyrkowego lubisz najbardziej i dlaczego?

  Na odpowiedzi czekamy dziś (14 kwietnia) do godziny 15:00 pod adresem pmilczarkiewicz@gazetalubuska.pl

  Zaproszeniami nagrodzimy trzy najciekawsze odpowiedzi.

  Program 2015:

  Cyrk Zalewski powstał w 1993 r.
  z inicjatywy Stanisława i Ewy Zalewskich. Przez ponad 20 lat działalności stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych cyrków w Polsce. Każdego roku cyrkowcy w trakcie swojej trasy artystycznej odwiedzają ponad 200 miast w kraju.

  Widowisko zapierające dech w piersiach, zachwyci nawet najbardziej wymagającego widza! W tym sezonie na arenie cyrku wystąpią dla Państwa artyści reprezentujący Polskę, Europę, ale także będziemy mogli podziwiać artystów z Ameryki Południowej i Afryki.

  Kamil Zalewski - dyrektor artystyczny, a jednocześnie prowadzący przedstawienia. Zajmuje się również wielką magią, pokazami laser show 2.0, tresurą koni i wielbłądów. Pochodzi z rodziny cyrkowej i reprezentuje już ósme pokolenie artystów. Wychowany w cyrku, gdzie zawsze pociągała go magia i iluzja. Skończył studia ekonomiczne, ale i tak wrócił na arenę. Razem z żoną Anetą występują jako prowadzący widowisko i para w numerach iluzjonistycznych.

  Maciej Sokołowski - prezentuje akrobacje na linach. To zaledwie 22-letni absolwent Państwowej Szkoły Cyrkowej, który jest niezmiernie utalentowany. Jego występy cieszą się ogromnym powodzeniem wśród publiczności. Uczestniczył także w XV Międzynarodowym Festiwalu SztukiCyrkowej, gdzie zdobył nagrodę srebrnego klauna.

  Żongler Pablo Martinez - przyjechał do naszego cyrku z Meksyku i gości w Polsce po raz pierwszy. Pablo pochodzi z rodziny cyrkowej i jego najbliżsi występują w cyrku w Hiszpanii. Mając 4 lata został klaunem i występował ze swoim ojcem na arenie. W wieku 10 lat zaczął ćwiczyć żonglerkę i dwa lata później miał już swoje pierwsze show. Ćwiczył trochę akrobatykę, ale żonglowanie to jego całe życie. Używa do tego rożnych przedmiotów: pierścieni, latających talerzy, piłeczek ping-pongowych, maczug, dodaje do tego również ogień. Zwiedził już całą Europę i połowę świata, a teraz jest ciekawy Polski.

  Ghana boys - to zespół czterech akrobatów, którzy występują w tym sezonie po raz pierwszy w Polsce. Są świetnie wygimnastykowani, robią pokazy akrobatyczne, połykają ogień i zachwycają publiczność. Przyznają, że ćwiczą ze sobą tylko kilka miesięcy, ale to im wystarczyło. Trzech chłopaków pochodzi z Ghany, a jeden z Kenii. Kiedy czują się zmęczeni odwiedzają swoje rodziny. W Europie mieszkają już od 10 lat i występowali w kilku państwach. Cieszą się na pobyt w Polsce. Są ciekawi naszego kraju i nawet pogoda im się podoba.

  Ludvik Berousek - pochodzi z Czech. Po raz pierwszy w Cyrku Zalewski. Od 20 lat zajmuje się tresurą zwierząt. Z lwami, które zobaczycie pracuje już 4 lata. Białe lwy są odrzucane przez samice i większość z nich żyje dzięki pomocy ludzi. Tresura to nie łatwe zadanie, ponieważ trzeba zacząć już od małego, kiedy lew kończy 1 rok. Mimo swojej miłości do lwów treser ma na uwadze to, że lwy są dzikimi zwierzętami, na które trzeba bardzo uważać i mieć do nich ograniczone zaufanie.

  Bartek Bukład - Cyrk od dziecka był jego pasją. Zbierał ulotki, chodził na wszystkie przedstawienia, jakie tylko odbywały się w jego mieście i robił zdjęcia. Kilkakrotnie odwiedził Cyrk Zalewski, marząc o pracy na jego arenie. Przypadkowo zaczął zajmować się reklamą, a potem spełniły się marzenia Bartka, ponieważ wystąpił kilkakrotnie wcielając się w rolę konferansjera właśnie w Cyrku Zalewski. Potem nadeszły studia. Bartek skończył filologię angielską z dyplomem magistra. Mimo wszystko miłość do cyrku okazała się silniejsza i rok temu wrócił, prowadząc festiwale objazdowe, a potem udało się dostać pracę na cały sezon.

  Klaun Chupa Chups - pochodzi z Rosji. Będzie zabawiał i rozśmieszał do łez naszą publiczność.
  Oprócz pokazów koni, wielbłądów, czy białych lwów, zobaczycie Państwo kozy.

  Zaproszenia trafiły do:
  Ewy Rodziewicz
  Marzeny Garbowicz
  Beaty Czyczyn

  Gratulujemy!

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   GazetaLubuska.pl poleca:

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama