Kickbokserzy z Gorzowa walczyli w mistrzostwach Pomorza. Bulldog i Sporty Walki zdobyli łącznie dziesięć medali

Alan Rogalski
Sporty Walki Gorzów
Sporty Walki Gorzów Sporty Walki Gorzów
Kickbokserzy z Gorzowa walczyli w mistrzostwach województwa pomorskiego w formule kick light oraz na piankowe pałki w Luzinie. Bulldog i Sporty Walki zdobyli łącznie dziesięć medali.

Na najwyższym stopniu podium stanęła Jagoda Budnik, wygrywając konkurencję walk na piankowe pałki w kat. dziewcząt 10-12 lat +155 cm wzrostu. Drugie miejsca również w walkach na piankowe pałki zajął Jakub Plackowiak w kat. chłopców 6-9 lat -145 cm. Z brązowym medalem wrócili do Gorzowa: Natalia Dabrowska i Mikołaj Ozorkiewicz, a także rywalizujący w formule kick light Zosia Andrusyszyn w kat. junior -60 kg. i Piotrek Żmijak w kat. junior -57 kg. Wszyscy reprezentowali barwy Bulldog Gorzów.

Za to zawodnicy Sportów Walki Gorzów zwyciężyli dwukrotnie: Filip Chomicz w kat. 63 kg i Filip Żołądziejewski w kat. 69 kg. Na trzecich pozycjach uplasowali się Gracjan Durlak i Kamil Książkiewicz, obaj w kat. 63 kg. Wszyscy startowali w formule kick light.

W zawodach udział wzięło ponad 350 zawodników z 38 klubów.