Nowy materiał z Wiedźmina 3 prezentuje drugą grywalną postać...

  Nowy materiał z Wiedźmina 3 prezentuje drugą grywalną postać (wideo)

  Mateusz Mucharzewski

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Wiedźmin 3: Dziki Gon pozwoli sterować nie tylko łowcą potworów Geraltem, ale i drugą, niedostępną w poprzednich częściach postacią. Najnowszy materiał z rozgrywki przedstawia, jak wyglądać będzie ten fragment gry.
  Dodatkowym bohaterem będzie Ciri. Młoda wiedźminka nie występowała w dwóch poprzednich odsłonach cyklu stworzonych przez studio CD Projekt RED. Mimo wszystko dla fanów prozy Andrzeja Sapkowskiego jest to niezwykle ważna postać. Mimo iż teoretycznie głównym bohaterem książek jest Geralt, cała historia kręci się właśnie wokół Ciri oraz jej niezwykłej roli w przedstawionym świecie. W Wiedźmin 3: Dziki Gon bohaterką sterować będzie można tylko przez określony czas. Ma ona jednak pełnić istotną rolę w fabule, która zwieńczy historię Geralta.  Granie Ciri ma wyglądać nieco inaczej w porównaniu do większości rozgrywki, kiedy to gracz sterować będzie Geraltem. Wiedźminka posiada odmienne umiejętności (na przykład możliwość szybkiej teleportacji na kilka metrów w bok), jest również znacznie szybsza. Niestety na materiale przygotowanym przez amerykański serwis IGN trudno dostrzec inne, unikalne dla Ciri mechanizmy rozgrywki.

  Wiedźmin 3: Dziki Gon to jedna z największych na świecie i bez wątpienia największa w Polsce premiera gry w 2015 roku. Odbędzie się ona już niedługo, tj. 19 maja na PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

  Zobacz też: Finał Miss Wielkopolski w atmosferze skandalu. Miss 2014 twierdzi, że dostała niemoralną propozycję


  Nieruchomości z Twojego regionu

  Czytaj także

   Komentarze

   Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   GazetaLubuska.pl poleca:

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama