Najlepsi hotelarze w okręgu z Ekonomika

  Najlepsi hotelarze w okręgu z Ekonomika

  Beata Powchowicz

  Gazeta Lubuska

  Gazeta Lubuska

  Najlepsi hotelarze w okręgu z Ekonomika

  ©fot. sxc.hu

  Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze gościł 7 października dyrektorów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Tematyka spotkania szkoleniowego oscylowała wokół komunikowania, interpretacji i możliwości wykorzystania wyników sprawdzianów i egzaminów zewnętrznych przeprowadzonych w sesji letniej 2010 r.
  Najlepsi hotelarze w okręgu z Ekonomika

  ©fot. sxc.hu

  Nie bez znaczenia w tym kontekście są wysokie noty Ekonomika w sferze przygotowania zawodowego.
  Dumą napawa fakt, iż absolwentka naszej szkoły - Kamila Andrus jako jedyna z blisko 2000 osób, przystępujących do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik hotelarstwa w Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu, osiągnęła maksymalny wynik z etapu praktycznego, czyli 100 punktów.

  Egzamin praktyczny polegał na przygotowaniu projektu realizacji prac związanych z kompleksową obsługą grupy gości wraz z pakietem dokumentów dotyczących przyjęcia zamówienia oraz rozliczenia pobytu grupy.

  Należy również podkreślić, iż absolwentka naszej szkoły - Karolina Sieja uzyskała najwyższą ilość punktów z etapu pisemnego egzaminu, czyli testu sprawdzającego poziom wiadomości i umiejętności właściwych dla kwalifikacji w zawodzie.

  To kolejne już, lecz niezwykle istotne, sukcesy uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Zielonej Górze w procesie kształcenia hotelarzy, ale na pewno nie ostatnie. Osiągnięcia utwierdzają w przekonaniu, że warto zdobywać nowe umiejętności i rozwijać wiedzę zawodową. Chyba wszyscy cenimy usługi świadczone na najwyższym poziomie i profesjonalizm, zaś do tego wiedzie tylko jedna droga: wzorcowe przygotowanie odpowiedzialnych ludzi.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GazetaLubuska.pl poleca:

  Wideo