Uderzył prosto w szopę

  Uderzył prosto w szopę

  (as)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Samochód dostawczy najpierw ściął słup energetyczny, potem uderzył w szopę w Pałcku. Na szczęście kierowcy nic poważnego się nie stało.
  Jacek Kuklewski mówi, że akurat był w pokoju od strony szopy.

  - Nagle usłyszałem huk, podbiegłem do okna, a tu chmura kurzu. Wybiegłem na podwórze, gdy kierowca mercedesa wybił przednią szybę i przez nią się wydostawał. Był oszołomiony, wyjął papierosy. Co pan robi?! Zawołałem, że wysadzi nas, bo z baku cieknie benzyna - opowiada Kuklewski.

  Do zdarzenia doszło około godz. 10.00 w sobotę.
  Prawdopodobnie kierowca mercedesa jechał za szybko i nie zauważył, że w Pałcku są dwa zakręty. Zdaniem Kuklewskiego, gdyby nawet hamował, na niewiele by się to zdało, bo samochód był załadowany elektronarzędziami, które "popchały" auto w stronę jego szopy.

  Niedawno na drodze przez Pałck położono nowy asfalt. Kierowcy przekonali się, że tędy można skrócić drogę do granicy. - Boimy się wypuszczać dzieci z domów. Policja doradziła, żebyśmy napisali pismo do wójta w sprawie ograniczenia prędkości w Pałcku albo kontroli radarowej.

  Szopa należy do Wincentego Czerwińskiego, teścia Kuklewskiego, nie była ubezpieczona.

  - Mam pięcioro dzieci, żona nie pracuje, nie będzie mnie stać na odbudowę szopy, która była też garażem - dodaje mieszkaniec Pałcka.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nasze akcje

  Wideo