Nie zbudują drogi tylko ją poprawią

  Nie zbudują drogi tylko ją poprawią

  BEATA IGIELSKA 0 603 83 42 47 bigielska@gazetalubuska.pl

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Mieszkańcy ulicy Poprzecznej na solidną naprawę drogi muszą czekać jeszcze… trzy lata!
  Od ponad dwóch tygodni na Poprzecznej zakładana jest kanalizacja. Część mieszkańców narzeka na związane z tym utrudnienia. - Wciąż jest hałas i nieraz przez kilka godzin nie ma tu nikogo z ekipy - żali się jedna z mieszkanek (prosiła o anonimowość).

  Czekają na nową drogę

  Okazuje się jednak, że na nową drogę mieszkańcy będę musieli jeszcze sporo poczekać. - Budowa ul. Poprzecznej jest ujęta w wieloletnim planie inwestycyjnym. Radni zadecydowali, że w 2008 r. wykonany zostanie projekt, a rok później przebudowa - mówi rzeczniczka burmistrza Małgorzata Kubiec.

  Dodaje, że firma zakładająca kanalizację po zakończeniu prac odtworzy nawierzchnię i ją wyrówna. Kierownik budowy Wiesław Wojtasiewicz zapewnia, że takie prace zaczną się w przyszłym tygodniu. - Gmina obiecała mi frezowany asfalt pozyskany przy remoncie krajowej trójki. Położymy z niego na drodze 10-centymetrową warstwę - mówi Wojtasiewicz.

  Mieszkańców to nie zadowala. - Miała być porządna droga, a nie łatanie odpadkami. Wszystko przez to, że mieszkamy na uboczu - mówią rozżaleni.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nasze akcje

  Wideo