16 listopada

  Zdjęcie autora materiału

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  47 dni zostało do końca roku wschód 7.19 zachód 16.06 wschód 2.18 zachód 14.17

  Pogoda w regionie

  Znajdujemy się na skraju wyżu znad Bałkanów, w ciepłym powietrzu napływającym z południowego zachodu. Rano miejscami mgły, ale za to przez resztę dnia będzie pogodnie i ciepło. Wiatr słaby. Ciśnienie nieznacznie się zmienia. W nocy będzie pogodnie, nad ranem w piątek miejscami znów mglisto, wiatr słaby.
  Warunki biometeorologiczne na ogół będą obojętne, chociaż niektórzy meteoropaci mogą odczuwać gorsze samopoczucie, bóle głowy i migreny.

  Imieniny: Marii, Edmunda

  Maria - imię znaczy "miłująca Boga".
  Jest konserwatywna w przekonaniach, zawsze dotrzymuje danego słowa. Spokojna, rozsądna i sprawiedliwa, przy tym niezwykle subtelna i zdająca się często na podpowiedź intuicji. Podejmuje szybkie i trafne decyzje.

  Edmund - imię znaczy "cieszy się dobrobytem". Stały w swoich przekonaniach, lojalny i zasadny. Jest pełen pomysłów, których jednak nie realizuje - woli, by zrobili to za niego inni. Zbyt często daje się ponieść nerwom.

  Urodziłeś się 16 listopada? To tak jak:

  - Tyberiusz, rzymski cesarz (42 r. p.n.e.-37 r. n.e.)
  - Edmund Wasilewski, poeta (1814-1846)
  - George Kaufman, amer. dramaturg (1889-1961)

  Horoskop na dziś

  Zapowiada się dość nerwowy dzień. Nie daj się jednak ponieść emocjom. Licz się ze słowami! Uważaj też, żeby nikomu się nie narazić. Wystarczy jeden niepotrzebny gest i... kłopoty murowane!

  Z kart historii

  2001 - zainaugurowała działalność Wyższa Informatyczna Szkoła Zawodowa w Gorzowie

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nasze akcje

  Wideo