Wybrała (adz)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  W piątek w godz. 9.00-14.00 pod numerem telefonu 0-800 16 00 16 na uwagi i opinie Czytelników czeka Marek Białowąs
 • Zygmunt Zieliński z Zielonej Góry: - Nie rozumiem radości z samolotów F-16 (F-16 wylądowały, "GL" z 9 bm.). Mają usterki. Nie podoba mi się też "chrzczenie" ich, nadawanie im imion. To przedmioty, w dodatku o charakterze wojennym. Tymczasem u nas święci się mosty, nadaje imiona statkom, samolotom, hipermarkety, banki, sklepy obchodzą swoje urodziny. To wszystko powinno być zarezerwowane dla ludzi.

 • Gorzowianin: - Prezydentowa jest matką chrzestną samolotów. Po pierwsze, nie uważam, aby taka "szopka" była konieczna. Po drugie, Kaczyńscy marnotrawią pieniądze podatników, biorąc udział w tym święcie. A po trzecie, zastanawiam się, co na to Kościół. Chrzest jest obmyciem z grzechu pierworodnego.

 • Porządny Lubuszanin: - Przed wyborami kandydaci wszystkich opcji politycznych prześcigają się w plakatowaniu elewacji budynków mieszkalnych, przyklejaniu swoich podobizn do drzwi wejściowych, podrzucaniu ulotek do mieszkań, zaśmiecania klatek schodowych. Ciekaw jestem, czy wykażą taką samą aktywność w uprzątnięciu tego pobojowiska po sobie.

 • Alicja z Zielonej Góry: - Robi się wiele szumu wokół przestępczości młodzieży. Tych, z którymi nauczyciele sobie nie radzą, wysyła się do ośrodków wychowawczych. Tylko nikt nie pyta, co się tam dzieje. Jest tam jeszcze większa przemoc niż w szkole, bo ośrodki grupują dużo agresywnej i trudnej młodzieży.

 • Wrażliwy z Krosna Odrz.: - Dużo się mówi o pomocy dzieciom, wobec których rodzice stosują przemoc. Ja znam sytuację, w której sześcioletnie dziecko było dręczone przez ojca. Sprawa kilka razy była odraczana, bo biegła psycholog, która badała dziecko nie pojawia się na rozprawach. W tym czasie dzieci z tej rodziny są w rodzinie zastępczej, trwają w zawieszeniu i lęku, bo nie wiedzą, jaki będzie ich los. Takie sprawy powinny być rozwiązywane szybko.

 • Andrzej z Zielonej Góry: - Jeżeli dwie osoby się biją i jedna z nich użyje kija, to kodeks karny traktuje to jak bójkę z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Uważam, że w ten sam sposób powinno się traktować pijanych kierowców bez względu na to, czy spowodowali wypadek czy nie.
 • Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Tagi:

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nasze akcje

  Wideo