Wybrał: (kf)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Dziś od 9.00 do 13.00, pod bezpłatną infolinią 0800 16 00 16, na opinie i uwagi Czytelników czeka Agnieszka Dziublewska
 • Wiesław Grobel z Zielonej Góry: - Według mnie pożywką dla agresji młodzieży uczącej się w gimnazjach jest LPR, a dokładnie jej zbrojne ramię - Młodzież Wszechpolska. Najpierw należy zlikwidować te organizacje, zamiast brać się za likwidację szkół.

 • Tadeusz Derlatka ze Świebodzina: - Dzieciom przykład dają dorośli, którzy niestety w naszym kraju nie są dobrze wychowani, jeżeli są w ogóle. Nie podoba mi się na przykład zaklejanie jednych plakatów wyborczych innymi. Przedwyborcza wojna propagandowa prowadzona jest poza wszelkimi zasadami i bez poczucia dobrego smaku.

 • Nauczyciel z Lubska: - Utworzenie gimnazjów było grubym błędem. Dyscyplina jest tam praktycznie żadna, młodzież zachowuje się strasznie. Gdy otrzymają ocenę negatywną mówią do nauczyciela: "Nie przeżyjesz do jutrzejszego dnia". Dyrekcje niezbyt energicznie z tym walczą. Nie ma co się dziwić, że potem bandyci wychodzą ze szkoły.

 • Nauczycielka z Zielonej Góry: - Mam 37-letni staż i jestem zbulwersowana, że nasz kurator nie ma propozycji, jak zadbać o bezpieczeństwo uczniów. Powinien mieć własną wizję a nie tylko podporządkowywać się ministerstwu i oczekiwać wytycznych z centrali. Chcę podpowiedzieć, że mamy tysiące absolwentów i studentów resocjalizacji, których można wykorzystać w gimnazjach.

 • Jan ze Sławy: - Przybijanie ogłoszeń wyborczych do drzew to koszmar i nie rozumiem, dlaczego kandydaci na polityków odgrywają się w ten sposób na naszej przyrodzie. Takiej makulatury na kasztanach, dębach czy klonach jest całe mnóstwo we wsiach i miasteczkach naszego województwo. To według mnie z góry dyskredytuje tych, których plakaty wiszą na drzewach.

 • Irena z Zielonej Góry: - Dużo się mówi o ukrytym bezrobociu. Dlaczego jednak odpowiednie służby, na przykład ZUS albo urząd skarbowy nie kontrolują firm budowlanych? Tam połowa pracowników pracuje na czarno! Po takiej kontroli bezrobocie od razu spadnie o kilka procent, a robotnicy zyskają świadczenia.

 • Zbigniew Kaczmarski z Gorzowa: - Jestem działaczem sportowym i nasze środowisko bardzo dobrze zna Jana Bestrego z Samoobrony. Przez lata był sędzią kolarskim. Przestrzegam przed tym człowiekiem.

 • Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Tagi:

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nasze akcje

  Wideo