(mat)

  Gazeta Lubuska

  Aktualizacja:

  Gazeta Lubuska

  Marek Jankowski znów jest szefem Radia Zielona Góra. Zbigniew Bodnar będzie kierownikiem Radia Miejskiego Gorzów.
  - Tak naprawdę jednak nic się nie zmienia. Nie ma już bowiem stanowiska redaktora naczelnego. Jak skomentuję roszady? Cieszę się, że wszystko wraca do normy - mówi stary-nowy szef miejskiego radia w Zielonej Górze. Panujący przez dwa tygodnie Jacek Stefanowicz podał się do dymisji.

  Zmiany szykują się także w Radiu Miejskim Gorzów. Od1 listopada jego kierownikiem będzie Zbigniew Bodnar. Do gorzowskiej rozgłośni wraca także odwołana przez Krupę ze stanowiska dyrektora Anna Trocińska.
  Nowy zarząd przydzielił jej funkcję sekretarza programowego. - Zmiany nie mają żadnych podtekstów. Zadecydowała wola załogi, która wyrażała chęć współpracy z przywróconymi do pracy osobami. Duże znaczenie miało także to, że zarówno pan Jankowski jak i pani Trocińska mają olbrzymie doświadczenie - komentuje nowy prezes Radia Zachód Michał Frąckowiak.

  Jego zdaniem zmiany personalne w Radiu Zachód, do jakich dochodziło w ostatnich miesiącach były nieprzemyślane. Dotychczasowy prezes Krupa oraz jego zastępczyni Dorota Zyń przebywają na zwolnieniu lekarskim.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Tagi:

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Nasze akcje

  Wideo